Jump to content
IGNORED

Ukinute serije / pukli pilotI


Ajant23

Recommended Posts

terminator:sarah connor chronicles - klifhengerstargate universe - klifhengerstargate atlantis - nakaradno zavrsenstar trek enterprise - nakaradno zavrsenv - klifhenger

Link to comment
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    5

  • steins

    4

  • MILF HUNTER

    4

  • Verterdegete

    4

Ne sećam se, kako se završilo? Znam da su, kada su im rekli da su izgubili protiv onog štrebera što ima nanite ili šta već, oni erla produžili sa 24 na 27 epizoda da bi spucali sve snimljeno i zabavili se malo.
Neka glupost, kao ne zna se ko je čiji sin. Crabmanov sin crnac nije crabmanov sin, itd.
Link to comment

Meni žao za Alphas i Bionic Woman iz 2007.Žao mi je i zbog Painkiller Jane, verovatno najvećeg treša ikad viđenog na televiziji. Sad mi se ponovo gleda. :(No, u neke od najvećih propusta sigurno spadaju Carnivale i Rome. Glupi HBO. <_<

Link to comment
+1Ovo nikada necu oprostiti
Tuga za FF :(Invazija je isto bila odlicna al je ukinuse posle prve sezone.http://www.imdb.com/title/tt0460651/Ima cliffhanger na kraju ali moze da se pogleda kao celina. Ima da se nadje na netu sta su scenaristi dalje planirali ako neko bas mora da zna sta je dalje bilo.
Link to comment

Fali i ono kada zavrse seriju kroz strip kao Heroes, Buffy, Angel...EDIT: Oseti mfizicki bol kada me neko podseti da Riget nije zavrsen :(

Edited by pavllle
Link to comment

Meni su od nepravedno ukinutih najdraže Party Down i Enlightened. Obe su izuzetno dobre (Enlightened pogotovo), obe su potrajale dve sezone. U oba slučaja priča nije završena i ima nešto poput klifhengera, ali su obe druge sezone lepo zaokružene. Dakle, može i treba da se gleda.A kad već pomenuh Party Down, naravno i Veronica Mars je glupavo ukinuta, ali tu će biti filma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...