Jump to content
IGNORED

Ukinute serije / pukli pilotI


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    5

  • steins

    4

  • MILF HUNTER

    4

  • Verterdegete

    4

šta milenijum? zar nije henriksen na kraju doživeo, kroz celu seriju, impending doomjbg, ne može ko u supernaćurel-u, svako malo da se vrća od ispod

Link to comment
A Stargate SG-1?Nakaradno je blaga reč.
jes tupavo ali i predugo je trajao. sg1 je zavrsen osmom sezonom, a ono sto su radili kasnije je cisto mucenje. imas i dva filma koji upotpunjuju pricu ali opet gorak ukus (pored stargate-a sa kurt raselom).
Link to comment
šta milenijum? zar nije henriksen na kraju doživeo, kroz celu seriju, impending doomjbg, ne može ko u supernaćurel-u, svako malo da se vrća od ispod
Ako sam dobro razumeo, govoriš o drugoj sezoni i zarazi. Vrhunska epizoda, jedna od najboljih stvari na televiziji ikad, ali bila je posle još jedna cela, treća sezona, na kraju koje Frenk i ćera beže od svih.Konačni kraj Milenijuma je bio u jednoj epizodi Dosijea X.Jedna od mojih najdražih serija.
Link to comment
jes tupavo ali i predugo je trajao. sg1 je zavrsen osmom sezonom, a ono sto su radili kasnije je cisto mucenje. imas i dva filma koji upotpunjuju pricu ali opet gorak ukus (pored stargate-a sa kurt raselom).
Potpuno se slažem. To posle osme sezone je kao druga serija, ali zar nisu mogli u ime svih tih epizoda i tolikih godina, da smisle bolji završetak?
Link to comment
Ako sam dobro razumeo, govoriš o drugoj sezoni i zarazi. Vrhunska epizoda, jedna od najboljih stvari na televiziji ikad, ali bila je posle još jedna cela, treća sezona, na kraju koje Frenk i ćera beže od svih.Konačni kraj Milenijuma je bio u jednoj epizodi Dosijea X.Jedna od mojih najdražih serija.
naravnobrutalno dobra epizoda, fantastične serije, koja je po mom mišljenju, istu mogla da zaokruži i učini besmrtn(ij)omtreća sezona me pak, pomalo čini tužnim zbog gubljenja narativnog toka, te sledstvenog, urušavanja ugleda
Link to comment

kad smo kod bordžija (odgledao do 5. epizode, pa ne-nastavio - slabo, a očekivao znatno), "serija za koju nisam želeo da se završi": povratak u brajdshed, ali me glupi ivlin vo nije slušao

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...