Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Kad je ovaj sinoc pozvao ljude na ulice, ja sam se usrao. Ne smem ni da napisem scenario kojeg sam se pribojavao... Srecom sto su pucisti bili nesposobni, pa se zavrsilon sa par stotina mrtvih.

Link to comment

znaci, nakon amera, sad se na ppp pise da je erdogan sam organizovao puc?

 

dobro.™

 

Erdogan u dosluhu s Amerima, Putin tercirao. Posto je savrseno izrezirana predstava ne bi cudilo ni da je Oliver Stoun umesao prste.

Link to comment

Beovl, mislim da nam svima dugujes izvinjenje za poredjenje Turske sa Srbijom, erdogana sa Vucicem itd... ovako debilan pokusaj puca ni srbi ne bi mogli da izmisle.

Link to comment

Meni se ta prica da je on ovo sam uradio cini previse inteligentna za ove likove.

Pogotovo sto takve stvari lako mogu da skrenu u nepredvidljivim pravcima.

Ipak mi neshvatljivo da u 21.v. ovo krene bez neke debele zaledjine spolja koje ocigledno nema.

Predomislili se?

Link to comment

Ovo oko "false flag".

Meni se mota jedna varijanta...

Erdogan i službe " imaju saznanja" da ovi sa vojskom spremaju nešto i razmišljaju da su budale i da ih nema dovoljno. Onda razmišljaju "ajde da ih pustimo, oni se olupaju , a onda ih pokosimo do zemlje.. Naravno biće žrtava sa naše strane al jbga..."

 

Ne, nije mu trebalo još više unutrašnje nestabilnosti. I niko ne pušta na takav način pučiste da se razmašu, izuzetno je opasno. To se seče odmah, nema šanse da bi čekali i pravili zamku. Režim je ionako uzdrman suludom spoljnom politikom. Edited by slow
Link to comment

Beovl, mislim da nam svima dugujes izvinjenje za poredjenje Turske sa Srbijom, erdogana sa Vucicem itd... ovako debilan pokusaj puca ni srbi ne bi mogli da izmisle.

Cuti bre..ne prizivaj baksuz. Erdogan moze da bude samo idol nekom despotu u pokusaju..na primer nasem.

Zamisli kada bi neki bolid, na primer ovaj nas, saznao da podrska Erdoganu samo raste nakon prelezanog drzavnog udara..sta bi mu palo na pamet ?

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Meni se ta prica da je on ovo sam uradio cini previse inteligentna za ove likove.

Pogotovo sto takve stvari lako mogu da skrenu u nepredvidljivim pravcima.

Ipak mi neshvatljivo da u 21.v. ovo krene bez neke debele zaledjine spolja koje ocigledno nema.

Predomislili se?

 

Ma, to da je ovo sam izrezirao je totalno sumanuta prica po toliko osnova da je ne vredi ni komentarisati..

Link to comment

Ma, to da je ovo sam izrezirao je totalno sumanuta prica po toliko osnova da je ne vredi ni komentarisati..

postoje drugi elementi intrige koje mozemo probati da uglavimo, osim "sve sam izrezirao"

 

ali ne izgleda kao da je ista posredi sem autenticne gluposti

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...