Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

nedostajalo je objasnjenje pucista, ko i zasto. kad su vec zaredjali da ulaze po medijima.

deluje da je zapelo na drugom koraku, nakon mostova i televizija, sta dalje.

Link to comment

Meni ništa nije jasno, ni šta su pokušali ni kako ni koliko...

Deluje mi kao da su njih trojica usli u kafanu i rekli "Ej, ajde da prevrcemo stolove, razbijamo, pijemo dok se ne useremo a onda ne platimo nista i prebijemo gazdu pred odlazak iz kafane."... ne racunajuci na to da u kafani svako vece ordinira bar trideset ljudi, gazdinih najboljih prijatelja, koji su pritom bokserski veterani.

 

Ovo nije ni plan " Na jebi ga"..nema logike.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Meni je najjace kad je Slina sinoc rekao da trenutno zaseda Vucic sa najvisim bezbednosnim strukturama ove zemlje- ministar policije nije na tom sastanku.

Link to comment

Deluje mi kao da su njih trojica usli u kafanu i rekli "Ej, ajde da prevrcemo stolove, razbijamo, pijemo dok se ne useremo a onda ne platimo nista i prebijemo gazdu pred odlazak iz kafane."... ne racunajuci na to da u kafani svako vece ordinira bar trideset ljudi, gazdinih najboljih prijatelja, koji su pritom bokserski veterani.

Ovo nije ni plan " Na jebi ga"..nema logike.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Njih je neko dobro zajebao nemoguće da su tolike veverice...
Link to comment

Ovo nije imalo nikakve šanse da uspe, osim ako nije u pitanju samoubilački napad.

 

Načelnik generalštaba je oslobodjen, zauzeta je avio baza koja je bila centar operacije.

Link to comment

Ova sto je drzala fon dok je Erdogan govorio..Verovatno ce joj ponuditi da predje na naciinalnu Tv, da bira grad iz kog ce da bude dopisnik do pred penziju..a onda ce postati direktor javnog servisa.

Slicno vazi i za onog lika koji je uslikan ispred tenka.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Ala će da bude streljanja po kratkom postupku...

Ovaj Erdogan će da divlja tek sad...

Jel ima detalja ko su kolovođe?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

volela bih da grešim, al' sada će tek da procveta totalitarizam

 

ovo je očigledno bilo neozbiljno, nebitno, imaće teške posledice po tursko društvo

Link to comment

Sultan postaje još veći problem svojim neprijateljima. Pošto će sad da očisti vojsku od nelojalnih oficira odatle mu više neće pretiti opasnost. Era vojnih pučeva je završena u Turskoj za njegovog vakta. Ko razmišlja da ga skine sa vlasti moraće da nađe druge načine.

Edited by slow
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...