Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Da bude zabeležno da se Erdogan nije samo izvinio Rusima, nego se pomirio i sa Izraelom...
 

Israel and Turkey end rift over Gaza flotilla killings

Israel and Turkey have normalised relations, ending a six-year rift over the killing by Israeli troops of 10 Turkish activists on a Gaza-bound ship.

 

Turkish Prime Minister Binali Yildirim said a deal reached on Sunday would see Israel pay $20m (£15m) in compensation.
It will also allow Turkey to send aid to Gaza and carry out infrastructure projects in the Palestinian territory.
Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu said the agreement would help bring "stability" to the Middle East.
Turkey was once Israel's closest ally in the region, and the two countries share many strategic interests.

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-36639834

 

Link to comment

Na ulazu su se detonirali, mamicu im šugavu. Verovatno su bili primećeni.

 

Avioni i dalje poleću i sleću ali ljudi ne mogu ni napolje ni unutra. Slike za ulaza ne izgledaju dobro.

Link to comment

Jebote bio sam tamo pre 5 dana  :mellow:

Gledam neke snimke po tviteru i vidim ljude da leze i kriju se i po unutrasnjim delovima terminala pa mi nije jasno gde se desilo?

Link to comment

Jebote bio sam tamo pre 5 dana :mellow:

Gledam neke snimke po tviteru i vidim ljude da leze i kriju se i po unutrasnjim delovima terminala pa mi nije jasno gde se desilo?

Na ulazu tj. na prvoj kontroli, provaljeni su i tu su se detonirali. Pošto se sigurno osetilo duž celog terminala zavladala je panika.

 

Ako si bio u transferu i nisi izlazio napolje onda nisi video taj ulazni deo, tu se taksiji zaustavljaju i putnici dolaze sa parkinga.

Link to comment

Na ulazu tj. na prvoj kontroli, provaljeni su i tu su se detonirali. Pošto se sigurno osetilo duž celog terminala zavladala je panika.

 

Ako si bio u transferu i nisi izlazio napolje onda nisi video taj ulazni deo, tu se taksiji zaustavljaju i putnici dolaze sa parkinga.

 

 

Da ovaj put samo transfer ali mislim da znam otprilike gde je. 

 

Zna li se ko je preuzeo odgovornost? Kurdi?

Link to comment

Na ulazu tj. na prvoj kontroli, provaljeni su i tu su se detonirali. Pošto se sigurno osetilo duž celog terminala zavladala je panika.

 

Ako si bio u transferu i nisi izlazio napolje onda nisi video taj ulazni deo, tu se taksiji zaustavljaju i putnici dolaze sa parkinga.

Ух. Ту досад није била нека свемирска контрола. Било пријатно да се путује.

Link to comment

Jednog su jurili i upucali, razneo se tako ranjen ali su pre toga svi okolo uspeli da se sklone. Na samom checkpointu su tri čuvara skočila na jednog ali nisu uspeli da ga zaustave.

Link to comment

Jednog su jurili i upucali, razneo se tako ranjen ali su pre toga svi okolo uspeli da se sklone. Na samom checkpointu su tri čuvara skočila na jednog ali nisu uspeli da ga zaustave.

 

sad sam baš gledao taj prvi video. jezivo. jako mi drago što je onaj čuvar uspeo da pobegne, mislio sam na početku klipa da je gotov.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...