Jump to content
Sign in to follow this  
porucnik vasic

ФК Црвена Звезда 2013/14

Recommended Posts

Milosh76

Borha-Dauda kakav bi to tandem bio...Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

kralj

Svetski :)Mada, pošteno je reći da su neke od tih rokada bile posledica strategije po svaku cenu neplaćanja plata i obeštećenja. Borha i Babalj su zbog toga otišli.

hulk

mi smo ga najebali pa smo ga najebali.. i imamo i vecih problema nego li su onih 40, 50, 60m duga ili koliko vec...

kralj

Ma kakvi. Košarkaški scenario. MMW.

Milosh76

Babalj je bio izgubljen u vremenu I prostoru I za njega mi nije zao Za Borhu me dusa boli sto je oteranSent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

harper

Babalj i Mudrinski ne bi ni bili dovodjeni da je postojala bilo kakva sansa da Lukara i drustvo Robiju dovedu spica koji je u rangu Daude ili boljeg i zalepe ga za tim koji je zavrsio prethodnu sezonu. Napred bi nam igrali Borha, Lazovic i Dauda a alternacije bi bile Kasalica, Milunovic i verovatno neko od klinaca. Da i ne pominjem Paseka koji bi ostao da je ovo normalan klub sa parama da isplati igrace koje je doveo.No, to je bila naucna fantastika sa onom upravom. Oni su jednostavno kupovali ili pozajmljivali na rizik koji im se nije isplatio, pa su brze-bolje gledali da se otarase svakog od tih igraca koji su nesto kostali a da ne zavrse po raznim arbitrazama. Borha, Evandro, Tosic, Paseko, ko zna da li su to uopste bili nasi igraci, pod kojim uslovima i u kakvim kombinacijama su dovodjeni i da li su i koliko uopste bili placani. Sa njima i Daudom bismo pregazili nasu ligu kao plitak potok ali, kao sto rekoh, za nas je realnije da dovedemo Hidinka nego da takvih 5 igraca uredno i korektno otkupimo, platimo i drzimo pod ugovorom. Sto jako mnogo govori o nama posto nisu u pitanju ni narocito skupi ni narocito kvalitetni igraci.

Mauci

Babalj je nedavno potpisao za tamo neki AZ Alkmaar, izgleda da smo opet dobro procenili.

Milosh76

Neka mu je sa srecom, da uzme i titulu i LE i da igra u LS i da ga kupi Real, Man UTD ili Bajern, a kod nas je bio nesto izmedju hrasta i bora.

harper
Neka mu je sa srecom, da uzme i titulu i LE i da igra u LS i da ga kupi Real, Man UTD ili Bajern, a kod nas je bio nesto izmedju hrasta i bora.
Kod nas bi i Mesi bio negde izmedju hrasta i bora (to jest, izmedju bonsaia i pritke za pasulj). U tome je i problem.

katamaran

Sa Pintu vise ne racuna na Mudrinskog.Trenutak kad je to odlucio18j6t.gif

kralj
Kod nas bi i Mesi bio negde izmedju hrasta i bora (to jest, izmedju bonsaia i pritke za pasulj). U tome je i problem.
Baš tako.

porucnik vasic
Чланак као овај су доказ да је једина потребна квалификација да би неко постао новинар је та да то биће може више-мање кохерентно искуца у компјутер просто проширену реченицу. Било какво познавање материје о којој се пише је потпуно ирелевантно и још може да смета. Ми јесмо предмет подсмеха, али ова кампања која се води против 101-на, Са Пинта је огавна. Либијац је одличан играч, игра јако добро у континуитету али за нас је мислена именица.

radisa
Sa Pintu vise ne racuna na Mudrinskog.Trenutak kad je to odlucio18j6t.gif
Kako je ovo meni dobro :lolol:

kralj

Meni se čini da će ipak obojica da lete.

porucnik vasic
Meni se čini da će ipak obojica da lete.
Мене занима који је разлог да они оду, не да ли могу да оду. Шта су они то урадили да не ваља?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...