Jump to content
Sign in to follow this  
porucnik vasic

ФК Црвена Звезда 2013/14

Recommended Posts

pantelia

A sta je problem u Adasevicevom postu?

dacha od bosne
83817717.jpg

borris_
A sta je problem u Adasevicevom postu?
Simpaticno mu je bilo kada su napusavali Vojvodinu sa arkanom, a nervira ga ovo povezivanje voljenog kluba sa Vucicem. Edited by borris_

dacha od bosne

Samo da pojasnim...jes' da je ovo topik o sljedećoj sezoni, ali mislim da ovaj prethodni post zaslužuje da se nađe na njemu. Elem, sa foruma koji je u mom potpisu odradili smo akciju i poslali Husrefu poklon (2 fotke i šal). Inače, Husref se opopravlja od srčanih problema i mislimo da je kao neko ko je nosio naš dres i tresao mreže protivnika zaslužio da ga se crveno-bela armija sjeti.

levi

Dača, Husref :Hail:

Mauci
Ja cu da se okrenem timu, jer ce se i onako o ovim drugim stvarima pisati i vise i zucnije, a mene i dalje najvise zanima fudbal (sram me bilo)...
Ocekujem da ce Spajic i Milivojevic otici, tu bi klub trebao da dobije oko 2.5 do 3mio. eura. Bajkovic i Kasalica mozda, samo ne znam ko bi ih hteo. Micko nakon Robija skoro da nije igrao, sledece sezone bi trebao da bude jedan od vaznijih igraca pa bi nekako bilo najlogicnije da ostane... ako ga Robi ne odvede u Tursku. Lazovica bi bilo glupo sad prodavati (a i sumnjam da ga neko zeli) mada je pitanje kakav ce biti nakon povrede. Mladenovica i Mudrinskog uvaljati bilo kome za daj sta das. Moze i dzak brasna. Dauda i Cadu ce otici. Ne znam kakav ugovor ima Milijas, verovatno prodaja ne dolazi u obzir?Sve u svemu, trebace nam jedno 10-ak dobrih igraca. Ili barem 3 koji prave razliku™.Nesto mi se javlja da ako Covic ove godine ne sredi licencu da cemo duze vreme evropska takmicenja gledati samo po tv.

MocaVukotic
83817717.jpg
uh, da imate danas jednog ovakvog, ili bar upola ovakvog, bili biste duplo jači. još uvek pamtim gol protiv panatenaikosa kada je poleteo skoro paralelno sa prečkom i probušio mrežu. opak c-for, najbliže što je neko odavde prišao engleskom modelu.

katamaran
Dača, Husref :Hail:
+ 1

Dr Arslanagić
Samo da pojasnim...jes' da je ovo topik o sljedećoj sezoni, ali mislim da ovaj prethodni post zaslužuje da se nađe na njemu. Elem, sa foruma koji je u mom potpisu odradili smo akciju i poslali Husrefu poklon (2 fotke i šal). Inače, Husref se opopravlja od srčanih problema i mislimo da je kao neko ko je nosio naš dres i tresao mreže protivnika zaslužio da ga se crveno-bela armija sjeti.
alal vera

dacha od bosne

Još ovo i neću više smarati...elem ovo je naše pismo njemu i njegovo nama: Naš forum je odradio jednu akciju. Bivšem igraču FK Crvene Zvezde, Husrefu Musemiću, koji se trenutno oporavlja od srčanih problema poslali smo poklone (šal i 2 slike) uz popratno pismo: Dragi naš Husrefe, Ovaj mali poklon koji ti šaljemo je samo znak da te navijači Zvezde nisu zaboravili. Nismo zaboravili sve one golove koje si postigao za klub koji volimo, tvoju energiju i strast sa kojom si igrao za crveno-bele boje. Ali isto tako se nadamo da ni ti nisi zaboravio huk sa Marakane, kada se sa tribina orilo: Husrefe, Husrefe. Bio si i ostao gospodin čovjek. To što si o našoj Zvezdi uvijek govorio lijepo i sa poštovanjem, nikada to nećemo zaboraviti. Zato, istog trenutka kada smo čuli da je tvoje zdravstveno stanje narušeno, odlučili smo da ti pošaljemo ovaj mali poklon kao znak pažnje i želje za tvoj brzi oporavak. Nadamo se da će ti on probuditi i evocirati uspomene na srećne dana provedene u Beogradu i Zvezdi, i dati ti snage da pobjediš sve ono što te u ovom trenutku snašlo. Pobjedi zbog sebe, na radost svih nas! Vole te tvoji Zvezdaši sa navijačkog foruma www.crvenazvezdabeograd.tv/forum Nakon što je primio naš poklon, Husref je odgovorio: Poštovani, prije svega želim da se zahvalim svim navijačima Crvene Zvezde na pruženoj podršci. Moja porodica i ja smo prijatno iznenadjeni vašom brigom i pažnjom. Ovom gestom ste ponovo pokazali da ste veliki klub, veliki ljudi... Čast mi je da sam u jednom periodu svog života bio dio toga, a ovom vašom podrškom podsjetili ste me da ću uvijek biti jedan od VAS. Hvala što niste zaboravili da sam iskreno i svim srcem igrao za Crveno Bele. Zahvaljujem se na poklonima, iskreno sam dirnut. Pozdrav svim Delijama!!!

adasevic
Simpaticno mu je bilo kada su napusavali Vojvodinu sa arkanom, a nervira ga ovo povezivanje voljenog kluba sa Vucicem.
Simpaticno je rec koju je Nevernik iskoristio, a ja je samo ponovio, vise sarkasticno nego ozbiljno. Pride, ono sa Arkanom je bila sprdacina, a on je vrlo ozbiljan u prici sa Vucicem (bar je to moj utisak). Pride ja na topiku Vose nikad nisam pomenuo Arkana :)

adasevic
Ocekujem da ce Spajic i Milivojevic otici, tu bi klub trebao da dobije oko 2.5 do 3mio. eura. Bajkovic i Kasalica mozda, samo ne znam ko bi ih hteo. Micko nakon Robija skoro da nije igrao, sledece sezone bi trebao da bude jedan od vaznijih igraca pa bi nekako bilo najlogicnije da ostane... ako ga Robi ne odvede u Tursku. Lazovica bi bilo glupo sad prodavati (a i sumnjam da ga neko zeli) mada je pitanje kakav ce biti nakon povrede. Mladenovica i Mudrinskog uvaljati bilo kome za daj sta das. Moze i dzak brasna. Dauda i Cadu ce otici. Ne znam kakav ugovor ima Milijas, verovatno prodaja ne dolazi u obzir?Sve u svemu, trebace nam jedno 10-ak dobrih igraca. Ili barem 3 koji prave razliku™.Nesto mi se javlja da ako Covic ove godine ne sredi licencu da cemo duze vreme evropska takmicenja gledati samo po tv.
Mi cemo verovatno prodati svakoga za koga stigne makar solidna ponuda. Pitanje je koce to biti.Mislim da Spajic nece otici, a kao glavne opcije za prodaju vidim Milivojevica i Kasalicu, a verujem da i Mudrinskog mozemo da zavalimo, kao naj strelca tima.Mozda i MIlijasa ako imamo neki dil jer onsigurno na istoku moze da nadje angazman...Sto se Micka tice, pojma nemam. On ima onu klauzulu od valjda dva miliona, pa nisam siguran da nece da se pojavi neko ko ce da ga odvede... Ko sto rekoh, u ovom trenutku je jako tesko i nagadjati nas tim a ne praviti ozbiljne analize...

Mil@n

Sačuvati Daudu kako se zna i ume. Svakako će nam trebati kamara dobrih igrača, jednog imamo, i greota je propustiti priliku i ne zadržati ga (čitaj: zavlačiti ga za pare još malo).Ne vidim mesta da se nadam apsoutno bilo čemu, stoga, barem jedna pobeda u derbiju i biću zadovoljan sezonom.

Edited by Glas RazumaN

MiddleClass

Ma ne znam sto drvite u treneru i igracima kad oni ne uzimaju trofeje i kad oni nisu uopste bitni. Jedina nam je sansa da Tole odapne i da na njegovo dodje neki pomalo zvezdas tipa Terza koji ce da zajase nas klub zajedno sa nekim drzavno-menadzersko-mafijaskim udruzenjem koje ce da gura klub ka trofejima i zivjece od prodaje igraca i svega drugog sto puni klupsku kasu. Tako se osvajaju titule, a to trener, igraci, teren je proslo vrijeme.Bravo za Husrefa!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...