Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

loženje pred žreb, dobro smo prošli, razočarenje igrom, "eh da smo doveli još samo jednog krštenog igrača", ispadanje, kukanje na lopove, neću više da pratim nikada, zabole me za sve njih, titula, loženje pred žreb...

Link to comment
loženje pred žreb, dobro smo prošli, razočarenje igrom, "eh da smo doveli još samo jednog krštenog igrača", ispadanje, kukanje na lopove, neću više da pratim nikada, zabole me za sve njih, titula, loženje pred žreb...
pa sta ima veze? bas nam je super tako. :D
Link to comment

evo i ja da se zapljunem na novom topiću. nek nam je sa srećom, valja i nas da pogleda jedne sezone vreme je.makar da se besparica drži dalje od đure dok je predsednik :)))

Link to comment
pa sta ima veze? bas nam je super tako. :D
+1Samo fali deo ekstra lozenja kada napenalimo Tri pene ili neke slicne Riljane u drugom kolu kvalifikacija.
Link to comment

Krenulo je prošle sezone sa ovom utakmicom:

..i igrali su tada: PARTIZAN: Stojković, Aksentijević, Ostojić, Ivanov, Volkov, Tomić (od 76. Zabija), Lovre (od 39. S. Ilić), S. Marković, Babović (kapiten), L. Marković (od 57. Ninković), Šćepović. Trener: Vladimir Vermezović.mnogo igrača (i trener) se promenilo u međuvremenu do utakmice u smederevu.
Link to comment
481796_433505140080883_341967897_n.jpgTolemraz pozdravlja malobrojnu muslimansko ustašku Grobariju koja se skupila kraj džamije da u tuđinskom i zvezdaškom Beogradu proslavi 25-tu titulu. Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...