Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Moramo Dabovića da navučemo na loptanje i filbiju da objasnimo da je lopta i za šutanje a ne samo za tapkanje. Plašim se da je indi gan.
+1određena novčana ponuda i eto ga, samo da onoj fuksi iz marketinga neko objasni ozbiljnost situacijeidem i ja na Spartak, Arbeitmanne?edit:predlog, da ne otvaramo posebne topice za evropske utakmice i već smo tu negde Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Glavi cilj ove sezone je da imamo više postova od cigana
+1A što nismo komšije zvali na sendviče povodom osvajanja titule?Ne moraju ni da se izuvaju.
Link to comment

da polagano krenemo sa potencijalnim odlascima, pojacanjima i povratnicimaIZVESNI ODLASCILazar Marković, Ivanov, Stojke.POTENCIJALNI ODLASCIMiljković, Lazevski, MitrovićSIGURNI DOLASCIMedžik BaboPOTENCIJANI DOLASCIudri mašti na volju

Link to comment
+1A što nismo komšije zvali na sendviče povodom osvajanja titule?Ne moraju ni da se izuvaju.
nek neko naseče nešto
Link to comment

Jel nam ispunjava stadion uslove za ligu šampiona? Hoćemo li opet stavljati na muke trafo stanice? Iz kog kola uopšte krećemo, koliko shvatam, postoje šanse da krećemo iz trećeg kola kao nosioci?

Link to comment

Kakav Babo, jbt? Ja tipujem na povratnike tipa Aksentijevića, Vlakna... Svakako da bih voleo da se ponovi onaj kvantni skok sa Žukom i Moreirom, al to se kosi sa Đurinom filozofijom.Edit: Nije treći šešir, neko je već kačio to. Bez obzira na šešir, nemamo mi šta da tražimo u Evropi, ulazak u grupnu fazu LE je za nas kukavne veliki uspeh.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Dakle pojačanja-M.Božović, D.Božović, Raća, Rnić, Aksentijević, Neca, M.Jovanović, Obradović, Iliev, Vukić, S.Šćepović, Simon, Babović, Fejsa, Manga... i naravno Radović.

Link to comment
SIGURNI DOLASCIMedžik Babo
kako zašto zbog čega što :cry:
POTENCIJALNI ODLASCIMiljković,
ko ce njega nesrecnog...Koliko se secam Aksentijevic se nudio da se vrati
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...