Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

P-r-o-j-e-k-a-t!

Projekat „Dramska trilogija 1941-1945" govori o dramatičnim dešavanjima u Srbiji u periodu Drugog svetskog rata, a prvi ciklus „RAVNA GORA" bavi se sudbonosnim događajima u proleće 1941. godine, napadom Nemačke i slomom Kraljevine Jugoslavije, pojavom oslobodilačkih pokreta, kao i tragičnim početkom bratoubilačkog rata. U središtu tv serije „RAVNA GORA" je narod koji trpi posledice sudbonosnih istorijskih dogadjaja čiji su protagonisti Dušan Simović, Bora Mirković, Slobodan Jovanović, Kralj Petar drugi, pukovnik Dragoljub Mihajlović, Josip Broz Tito, Milan Nedić, Kosta Pećanac, Krcun, Ranković, Ivan Ribar, Mustafa Golubić, Aca Mišić, Miodrag Palošević i mnogi drugi.
Jebace nas ruzno jos dugi niz godina!
Link to comment

Auuuu, čim spominju Mustafu Golubića već vidim šta će tu da bude...Josif Staljin kapira da je Tito suviše ekstreman i šalje Mustafu Golubića da ga likvidira, ovaj u svoje slobodno vreme diže Smederevo u vazduh, a Tito onda umesto da bude pokoran i veran član partije njega prodaje Gestapu :mad:

Link to comment

Meni ovaj trailer k'o Montevideo meets Baba se češlja na steroidima... Raspitaću se kada RTV snima nešto realno™ & srceparajuće™ o Hortijevcima i banatskim Švabama, da se malo vidi kako je stvarno bilo i to sa SS Prinz Eugen, nije na odmet ugledati se na starijeg medijskog brata po pitanju trošenja pretplate.

Link to comment
Meni ovaj trailer k'o Montevideo meets Baba se češlja na steroidima... Raspitaću se kada RTV snima nešto realno™ & srceparajuće™ o Hortijevcima i banatskim Švabama, da se malo vidi kako je stvarno bilo i to sa SS Prinz Eugen, nije na odmet ugledati se na starijeg medijskog brata po pitanju trošenja pretplate.
bjela je hteo da radi film o banatskim svabama. ne znam sta je bilo sa tim projektom
Link to comment
Meni ovaj trailer k'o Montevideo meets Baba se češlja na steroidima... Raspitaću se kada RTV snima nešto realno™ & srceparajuće™ o Hortijevcima i banatskim Švabama, da se malo vidi kako je stvarno bilo i to sa SS Prinz Eugen, nije na odmet ugledati se na starijeg medijskog brata po pitanju trošenja pretplate.
Tesko da ce ti se ta zelja ispuniti!
Link to comment
bjela je hteo da radi film o banatskim svabama. ne znam sta je bilo sa tim projektom
To bi bila borba titana na tv frekvencijama Bjela vs. Radasin!
Link to comment
To bi bila borba titana na tv frekvencijama Bjela vs. Radasin!
bjeli je scenario za to pisao, ukoliko me secanje dobro sluzi, ranko bozovic a trebalo je da rezira pjer zalica. koliko sam ja imao uvid u taj scenario to je prohujalo s vihorom za ovo sto radi bajic.btw, dobar film o sudbini nemacke manjine je vec snimljen i to jos 1967. u pitanju je film mali vojnici bate cengica.
Link to comment
samo da pohvalim kasting, ovo je idealna uloga za Glogovca, obojica su mrtva puvala
nisam shvatio ovo za glogovca. nije valjda da mu se spori glumačko umeće?
Link to comment
nisam shvatio ovo za glogovca. nije valjda da mu se spori glumačko umeće?
ja mu ne sporim ali eto mislim da je precenjen te da domaci filmovi postaju gotovo nezamislivi bez njega. na primer, u sutra ujutru olega novkovica bi pre poverovao da se glogi drogira burekom nego heroinom. ili kada u klopci glumi intelektualca pa mu stave naocari i to je to.
Link to comment

Ili kada glumi Dražu pa mu stave naočare i to je to

BTW možete da prebacite i na Serije podforum...mada, još uvek neće početi, verovatno je prikladnije da bude ovde da psujemo majke, pardon, raspravljamo o RTSu i politici pametnog trošenja državnog novca...
Deponija PZD KDP ipak? po više osnova
Link to comment
ja mu ne sporim ali eto mislim da je precenjen te da domaci filmovi postaju gotovo nezamislivi bez njega. na primer, u sutra ujutru olega novkovica bi pre poverovao da se glogi drogira burekom nego heroinom. ili kada u klopci glumi intelektualca pa mu stave naocari i to je to.
pa nema sve to mnogo veze sa njim. meni je najlošiji bio u nebeskoj udici ali iz tog scenarija se ionako ništa nije moglo iscediti.objektivno, glogovac je najznačajniji domaći glumac svoje generacije.edit: uzgred, uopšte ne mislim da je kod olega bio loš. Edited by koksy
Link to comment
pa nema sve to mnogo veze sa njim. meni je najlošiji bio u nebeskoj udici ali iz tog scenarija se ionako ništa nije moglo iscediti.objektivno, glogovac je najznačajniji domaći glumac svoje generacije.edit: uzgred, uopšte ne mislim da je kod olega bio loš.
ja mislim da je taj film prilicno problematican uopste. nebeska udica je tres.meni je ipak bio gusht kada je u novom sadu zlatnog ibisa (djizus) za najbolju musku dobio zilnikov junak kenedi hasani a glogi i cela ekipa hadersfilda demonstrativno napustili salu. Edited by kim_philby
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...