Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Poluuplakani uzurpator Petar: Šta je bolje, đenerale, da umrem od stida ili da časno poginem u svojoj zemlji?" :0.6:Gospodine Maček, koje to vi informacije imate, a mi ih nemamo? :naughty:Mjuza dok se Draža™ okreće da mu vidimo bradu lice :cry:"Rekao sam vam, ako se negde u Srbiji pojave komunisti, da ja to moram odmah da znam, jel tako!!!" - naravno opet u fazonu da komunista nigde nije bilo nego su pali sa Marsa :s_p:

Link to comment

BTW možete da prebacite i na Serije podforum...mada, još uvek neće početi, verovatno je prikladnije da bude ovde da psujemo majke, pardon, raspravljamo o RTSu i politici pametnog trošenja državnog novca...

Link to comment

inace super je sto su ispunili obecanje i napravili seriju koja daje uravnotezen pogled na obe strane bratoubilackog sukoba :lolol:

Link to comment

Ja sam se iskreno obradovao kad sam cuo da su "malo zastali zbog finansijskih teskoca".Rekoh dobro je ipak nece raditi , kad jbga....

Link to comment

pa dobro prikazali su i skojevce, studentariju po bg-u, one dve će sigurno završiti na banjici, umreće za ideale, za bolji i ravnopravniji svet- naravno možda ih prikažu i kao naivne žrtve i pione u ruskim rukama koji su su se okrenuli protiv braće zarad brkatog gruzijca, videćemo

Link to comment
Ja sam se iskreno obradovao kad sam cuo da su "malo zastali zbog finansijskih teskoca".Rekoh dobro je ipak nece raditi , kad jbga....
+1Ponadao sam se da je i silazak onih prethodnih sa vlasti malo poremetio Radoševe konstrukcije, ali zaradovah se prerano.
pa dobro prikazali su i skojevce, studentariju po bg-u, one dve će sigurno završiti na banjici, umreće za ideale, za bolji i ravnopravniji svet- naravno možda ih prikažu i kao naivne žrtve i pione u ruskim rukama koji su su se okrenuli protiv braće zarad brkatog gruzijca, videćemo
Naivna gradska deca kojom manipulišu
.Jebiga, kad nije bilo Dragojle Popović da ih prevaspita i izvede na pravi put. Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...