Jump to content

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

radisa

Recommended Posts

33 minutes ago, dillinger said:

Suma sumarum prebacili smo ambasadu u Jerusalem (verovatno u prvih 10-15 zemalja na svetu) u zamenu za izraelsko priznanje lazne drzave Kosovo. 

Sada ide prica da nismo to potpisali nego da ako Izrale ne prizna mi prebacujemo ambasadu u Jerusalim.

• Replies 11,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

1084

• MancMellow

705

• hazard

308

• James Marshall

259

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kakva nevidjena sprdacina made in USA, 5G, Izrael, babe, zabe  serem im se svima u diplomatiju.

Otišao na pregovore o Kosovu sa predstavnicima Prištine, najavljivao to mjesec dana, vratio se sa sporazumom sa SAD i Izraelom, munja nebeska

America first. Ova multi-sizofrena gomila papira koja se potpisivala na random tako da je svako potpisao nesto sto nije imao pojma sta je, a nije ni video ono sto nije potpisao, jedna saljiva aktivnos

Posted Images

6 minutes ago, pasha said:

Sada ide prica da nismo to potpisali nego da ako Izrale ne prizna mi prebacujemo ambasadu u Jerusalim.

Toga u sporazumu nema.. .pise lepo da prebacujemo ambasadu ima i rok, nema IF nigde

Edited by Milosh76
James Marshall
19 minutes ago, Milosh76 said:

Jedno od pitanja tokom pregovora Beograda i Prištine u Vašingtonu, pod patronatom predsednika SAD Donalda Trampa, je bilo i "priznavanje Kosova" od strane Izraela. Srpska strana je velemajstorski parirala ponudi Prištine i pritisku SAD.

"Na brutalan način smo odbili međusobno priznanje, a ovo je bila šahovska minijatura. Rekli smo da ako se o tome dogovore Izrael i Priština - u redu. Takođe smo rekli Izraelu da, ako budu poštovali Srbiju (i ne priznali Kosovo), onda će naša zemlja prebaciti ambasadu u Jerusalim", naglasio je Vučić.

Čitam ovo i uzduž i poprijeko, ovaj drugi pasus i pitam se da li sam ja lud ili je moguće da bukvalno mogu da kažu šta hoće ne obazirući se na stvarnost

Skyhighatrist
1 minute ago, James Marshall said:

ili je moguće da bukvalno mogu da kažu šta hoće ne obazirući se na stvarnost

Poodavno.

3 minutes ago, James Marshall said:

Čitam ovo i uzduž i poprijeko, ovaj drugi pasus i pitam se da li sam ja lud ili je moguće da bukvalno mogu da kažu šta hoće ne obazirući se na stvarnost

mislis mile cita sporazum

Skyhighatrist

Trampara zove Netanjahua i daje mu Hotija da proćaskaju o dilu koji im je upravo namestio :cool:

• +1 1
14 minutes ago, Skyhighatrist said:

Trampara zove Netanjahua i daje mu Hotija da proćaskaju o dilu koji im je upravo namestio :cool:

Jebote, ovo je cirka 100 kvadrata poslovno-stambenog prostora na Planeti, na kojima je prakticno ceo 1 vek u nazad bila koncentrisana najveca Moc na toj istoj Planeti...

100 kvadrata u kojima se krojila sudbina drzava, zapocinjali ratovi, svetom siren jedan svetonazor koji je smatran uzorom za taj isti svet, svidjalo se to svetu ili ne, 100 kvadrata iz kojih je moglo - i moze - da se krene u unistavanje svega zivog na Planeti i to u roku od par sati...

A danas, na ovoj fotografiji lici na grupu sredovecnih i matorih zgubidana koji u dokolici zovu nekoga telefonom ne bi li ga kao zezali, slika koja moze da se vidi u bilo kojoj opstinskoj kancelariji u Srbiji u kojoj sede zaludne ћате i cekaju da iscuri radno vreme pa da se razilaze kucama...

Jebem te Ameriko...

• +1 2
17 minutes ago, namenski said:

Jebote, ovo je cirka 100 kvadrata poslovno-stambenog prostora na Planeti, na kojima je prakticno ceo 1 vek u nazad bila koncentrisana najveca Moc na toj istoj Planeti...

100 kvadrata u kojima se krojila sudbina drzava, zapocinjali ratovi, svetom siren jedan svetonazor koji je smatran uzorom za taj isti svet, svidjalo se to svetu ili ne, 100 kvadrata iz kojih je moglo - i moze - da se krene u unistavanje svega zivog na Planeti i to u roku od par sati...

A danas, na ovoj fotografiji lici na grupu sredovecnih i matorih zgubidana koji u dokolici zovu nekoga telefonom ne bi li ga kao zezali, slika koja moze da se vidi u bilo kojoj opstinskoj kancelariji u Srbiji u kojoj sede zaludne ћате i cekaju da iscuri radno vreme pa da se razilaze kucama...

Jebem te Ameriko...

3 crvene , bato, 3 crvene

ili bejahu 2 ...

Edited by cedo
2 hours ago, Milosh76 said:

Evo vam  materijal za PPProbu

EhGUbuLXYAEm7oJ?format=jpg&name=900x900

Koliko si se  ono izuo za Hillarinu    predizbornu kampanju,  picko:cool:

Edited by Micko8
  • Haha 1

Da nije tragično, bilo bi komično. 

Da li je pravno moguće da Sporazum ima dve verzije? Onako kao laik, mislim da nije.

A KZŠ na pešačkom ostrvu je sramota. Poniženje.

AV je ovim definitivno potvrdio da nije normalan. Smeje se i raduje kao dete zbog olovke koju je dobio i zbog "ključeva" Bele kuće. Blamira nas gde god stigne.

3 hours ago, Anonymous said:

Ma ni on nije sisao vesla, pa je juče napravio frku veka i sad će da se kurči da je pobedio. Našla rupa zakrpu, Vučić i Tramp. A taj 'čudni šareni papir' je posebna priča, to ako zaživi me ubio bog.

A sto ne bi zazivelo? Ako izuzmemo ovo zajebavanje s Izraelom sustina ovog sporazuma su krediti koje ce nam "pod najpovoljnijim uslovima" davati americke kompanije kako bismo ih placali da nam prave auto-puteve, iste one koje su vec napravile kilometre i kilometre na Kosovu i u Albaniji. Posebno ponizenje bi bilo da izaberu bas onu americku firmu u cijem upravnom odboru sedi Madlen Olbrajt. Oni su dobar put napravili preko Prokletija, imaju iskustva.