Jump to content

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

radisa

Recommended Posts

22 minutes ago, Lezilebovich said:

Mi smo potpisali dokument u kome pise da Izrael priznaje Kosovo :blink:

svako je potpisao svoj sporazum sa Trampom. kompletan cirkus

EhFv9E1XYAIr2EA?format=jpg&name=900x900

• Replies 11,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

1084

• MancMellow

705

• hazard

308

• James Marshall

259

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kakva nevidjena sprdacina made in USA, 5G, Izrael, babe, zabe  serem im se svima u diplomatiju.

Otišao na pregovore o Kosovu sa predstavnicima Prištine, najavljivao to mjesec dana, vratio se sa sporazumom sa SAD i Izraelom, munja nebeska

America first. Ova multi-sizofrena gomila papira koja se potpisivala na random tako da je svako potpisao nesto sto nije imao pojma sta je, a nije ni video ono sto nije potpisao, jedna saljiva aktivnos

Posted Images

BlackGeorge
36 minutes ago, Lezilebovich said:

Mogli bi bar onda i kamere da skinu 

Usudio bih se da pohvalim sporazum ali samo u slučaju da je sporazumom obuhvaćeno da se poskidaju i one Truman show kamere po Beogradu. :D

Dacic na RTS "ja se ne bavim tim pitanjem vec nekoliko godina, to radi ekipa na celu sa Markom Djuricem"

U studiju Ljilja Smajlovic i jos dvojica, poznata mi, al ne znam kako se zovu

Edited by Milosh76
Sludge Factory

Kolko je sve ovo uopste obavezujuce, formalno-pravno? Koga zabole na kakve su salvete oni tamo sa Trampom potpisivali, zar ne treba skupstina nesto tu da se pita ipak? ili Vlada? Izmedju ostalog i za ta tehnicka pitanja™ (5G mreza, itsl.)

• +1 2
dillinger

Ma sta im je Trampara uvalio hahaha. Tacno im se jebe i za Srbiju I Kosovo i njihove odnose, vec daj Izrael, Hizbala, brana kineskim 5g, poslovi za americke kompanije... 

Edited by dillinger
  • +1 2
33 minutes ago, zorglub said:

Kamo Harper?

Msm, ne prozivam, ovo je ozbiljno sranje. Samo se pomalo brinem zbog čoveka koji je u stanju da se popička s ljudima koji pokušavaju normalno da komuniciraju, samo zato što ne zastupaju isto stanovište. Harpere, 'si živ čoveče?

Da sam na tvom mestu vise bih se brinuo za sebe nego za mene. Ovaj "sporazum" sa svim ima vise veze nego sa Kosovom, nimalo me ne zacudilo da je jedna od tacaka bila zajednicko priznanje da je Melanija dobra riba. O ovome neka misle genijalci koji su se dosetili minucioznom politickom planu da nameste Vucica da potpise nezavisnost Kosova a da ga onda oni na tu pricu sruse i vladaju srecno i dugovecno do kraja zivota. Sada se gradjani Srbije jebite kad imate elitu koja promislja politiku i drzavu kao da je u sestom razredu osnovne skole. Godinama pisem jednu istu stvar ali onima koji "pokusavaju normalno da komuniciraju" (komunikacija koja se svodi na razne oblike recenice "jebalo vas vise Kosovo, dajte to jebeno Kosovo") godinama nije jasno - ovde nije u pitanju Kosovo vec Srbija. Kosovo je otislo odavno, ono sto odlazi u poslednjih osam godina se drugacije zove.

Drzava i drustvo koji dozvoljavaju da se iz sitnih i perifernih geostrateskih interesa pojedine sile zajebavaju s otetim i okupiranim delom drzave i treba da dozivljava ovakve blamaze, da im se ceo svet smeje jer im se zvanicnici vozikaju okolo i trpe neku trecerazrednu organicenu budalu tipa Grenela da im sere, kako bi se Tramp pred izbore uslihtao jevrejskom lobiju u SAD i uposlio americku niskogradnju. Zasto bi bilo ko postovao nekoga ko ne postuje sebe? Srbija ima tacno onakvog predsednika kakvog zasluzuje njena gradjanska i politicka elita, autoritarca, lazova i lopovsku fukaru koja slini pred jacima i kurci se pred slabijima.

Zasto bih se ja sekirao zbog toga? Ne radim i ne zaradjujem u Srbiji, mogu da odem kad hocu ako mi dopizdi. Mogu i na Kosovo da odem ako mi dune, imao sam ponuda i ponuda. Ne idem svaki dan na posao da mi svira kurcu neki naprdnjacki buzdovan, nemam privatni biznis da placam rekete kome treba i izlazem se stresu prezivljavanja svakog dana, meni je Srbija samo zemlja koju gazim i prijatelji i familija koji u njoj zive. Moji stavovi su principijelni i dosledni od prvog dana pre 18 godina kad sam se nakacio na forume, nema to veze ni sa kakvim licnim preferencijama, koliko god to potezali ljudi u nedostatku boljih argumenata. A oni koji su izabrali Vucica za diktatora samo zato sto im je sinulo da bi dripac mozda priznao Kosovo i tako omogucio da rasire svoja mocna krila i postanu sve Frojd do Ajnstajna preko Hegela, sto bi oni i bili da ih Kosovo ne zajebava, dobili su tacno ono sto su i izabrali. I skinuce ga s vlasti uskoro, pod uslovom da odmah krenu da posade vrbu i da sednu pored da gledaju kako raste i kako ce jednog dana na njoj da rodi grozdje.

• +1 3
  • Ne smaraj 3
Just now, Sludge Factory said:

Kolko je sve ovo uopste obavezujuce, formalno-pravno? Koga zabole na kakve su salvete oni tamo sa Trampom potpisivali, zar ne treba skupstina nesto tu da se pita ipak? ili Vlada? Izmedju ostalog i za ta tehnicka pitanja™ (5G mreza, itsl.)

možda na Kosovu, oni su ozbiljna država sa funkcionalnim institucijama. kod nas se Vučić lično obavezuje i srovodi svoje dilove

Znaci gradjani Srbije postaju pokretna meta Hezbulaha , Izrael je sve ovo dobro osmislio a govedo sve potpisalo po direktivi :dry:

Edited by Micko8

A ne tako davno smo gurali Evropi prst u oko furajuci bezvizni rezim sa Iranom..i sada, kopernikanski obrt.

Vasarske kurve imaju vise morala.

• +1 2

Odlicno pitanje... dalje je Brisel, pa Berlin, pa Pariz, pa Vasington...

Imamo Skupstinu, imamo Vladu, prosperitet na sve strane, gradicemo autoput Bugarska - Albanija...

sreca-sreca-radost

Anonymous
51 minutes ago, Micko8 said:

Znaci gradjani Srbije postaju pokretna meta Hezbulaha , Izrael je sve ovo dobro osmislio a govedo sve potpisalo po direktivi :dry:

Grozno.