Jump to content

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

radisa

Recommended Posts

sigurnost

Ali Vučićeva izjava o "velemajstotskoj minijaturi" oko ovog priznanja Kosova od strane Izraela .... Orvelovo  "Ministarstvo istine" da jede govna.

Edited by sigurnost
  • +1 3
  • Replies 11,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

1084

• MancMellow

705

• hazard

308

• James Marshall

257

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kakva nevidjena sprdacina made in USA, 5G, Izrael, babe, zabe  serem im se svima u diplomatiju.

Otišao na pregovore o Kosovu sa predstavnicima Prištine, najavljivao to mjesec dana, vratio se sa sporazumom sa SAD i Izraelom, munja nebeska

Evo vam  materijal za PPProbu      

Posted Images

03. ЈУЛ 2018,
Ђурић захвалио на доследном ставу Израела о КиМ
Директор Канцеларије за Косово и Метохију Марко Ђурић састао се са генералним директором Министарства спољних послова Израела Јувалом Ротемом, којем је захвалио на доследном опредељењу његове државе да не призна једнострано проглашену независност Косова.

i onda su uspeli za dve godine "lobiranja" da dođu do Izraelskog priznanja Kosova

Edited by slow

Izraelu to treba da bi se predstavio da nije protiv muslimana. To im dobro dodje za Palestinsko pitanje. To se desavalo i devedesetih tokom ratova u bovsjoj Jugoslaviji samo vise se na SAD odnosilo.

Dakle, guramo sve na SAD-Izrael kartu. To bi bilo pametno 1990 videcemo koliko ce biti sada. Nece sa Rusima biti nekih problema a i uskoro dolazi Putin u Srbiju. Kinezi vec mogu da zamere ali mislim da imamo sa njima dogovore iza scene u koje su ukljuceni veci novci.

Najveci je problem EU tj. Nemacka koja nece gledati ovo bas dobro.

• +1 1

Jel su tacke4 i 6 priznanje?

Mislim, ne zvanicno sa fanfarama, ali svakako mimo rezolucije 1247 i ustava Srbije.

d595455a379f9db8e064c8052b928a6c26f6d0dc

Edited by Caligula
Ayatollah

Gledajući to iz izraelske perspektive, priznavanje Kosova verovatno znači da je Izrael dobio čvrste garancije SAD da je priznavanje Kosova od strane Srbije gotova stvar, makar i de fakto.

Facundo Orellana

Hizbala i trojka sa Izraelom je potpuni nonsens. Pomahnitali republikanci u najboljem sjaju uz sjajnu asistenciju retosa Vučića.:smiley_hail: Ja sam skroz fasciniran u kakvom svetu mi živimo, potpuni Monti Pajton. :isuse: Bitno da Trampara ima nekakav sporazum sa grejt liderima, 'bem ti sve.

2 minutes ago, Caligula said:

Jel ona tacka 6 priznanje?

Mislim, ne zvanicno sa fanfarama, ali svakako mimo rezolucije 1247 i ustava Srbije.

d595455a379f9db8e064c8052b928a6c26f6d0dc

Eto novih Prof Dr Mr, a da nije sa Megatrenda.

Anonymous

“Istinski, ovo je istorijski. Unapred se radujem što ću posetiti obe zemlje u ne tako dalekoj budućnosti”, piše Tajms.

Ovo će biti teško za preživljavanje. Možda ipak uradim test i pobegnem u Crnu Goru.