Jump to content
radisa

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

Recommended Posts

Leia
47 minutes ago, Tsai said:

Kolko sam skontao ovo nije zvanicno otpriznavanjetm nego kinta za papir koji nista ne vredi/falsifikat

Pa zasto onda daju pare za bezvredan papir?

Mogu takav 1 dokument saciniti i u lokalnoj fotokopirnici, s obzirom da je to iskljucivo za unutrasnju upotrebu niko u tim Bantustanima ne bi ni znao da su “otpriznali”

Tsai

Znam koliko i ti - skoro nista :)

BWA
18 minutes ago, Milosh76 said:

Uzeli ljudi 2 puta pare... :D 

I ja bih na njihovom mjestu😁

harper
Posted (edited)
1 hour ago, Tsai said:

Screenshot_20190827_142144.jpg

Otkad je ovo korupcionaski skandal? Petrit odlicno zna kako je doslo do priznavanja Kosova u brojnim zemljama, tada mu to nije bio skandal. Ako ne zna neka pita Pacolija.

Edited by harper

Milošica
3 hours ago, harper said:

Otkad je ovo korupcionaski skandal? Petrit odlicno zna kako je doslo do priznavanja Kosova u brojnim zemljama, tada mu to nije bio skandal. Ako ne zna neka pita Pacolija.

+1

O Dačiću ne mislim dobro,ali ipak su ovo licemeri i ljudi najgore vrste.

James Marshall

Ovo kao da se dva klošara ispred prodavnice svađaju ko je kome skinuo prostitutku za 1000 dindži. 

hazard

+1

Блок_64
21 minutes ago, James Marshall said:

Ovo kao da se dva klošara ispred prodavnice svađaju ko je kome skinuo prostitutku za 1000 dindži. 

Bas to.

BWA
22 minutes ago, James Marshall said:

ko o cemu, vojnik o skracenju...

bradilko

sve vise verujem da ce doci do podele kosova i da ce to dogovoriti te slicne glave tramp-putin. naravno nece se tu pitati ni srbi ni albanci. samo ce primiti k znanju kao nekad. ovaj svet ide ka takvim ludackim resenjima. britanci sa ovim pokvarenjakom kao premijerom, makron koji mlati o nekom ponovnom ujedinjenju bespomocne evrope. tako ce se igrati ovi erdogani, orbani, vucici sa okrajcima koje ce im dati tramp i putin. kinezi koji nepoverljivo vrebaju..

nema vise nikakvih skrupula. ovo je sve vise svet u doba meterniha, berlinskih kongresa/ samita. otici ce ove glave u neko odmaraliste u alpima i pocece da kroje granice, imigrante i ko zna sta jos i to tako otvoreno da ce nam biti fizicki muka. i onda mogu zamisliti srbiju kao regionalnu silu na celu sa vucicem sa svojih 70 i kusur godina sa sve vulinom i raznim banditima. kako ce tek tad da bude lud i kako ce tad da bude jak kult licnosti koji se sad pred nama pravi i to godinama. mi se sprdamo ali on je sve vise kim il sung i ta bratija, on spasava, on predvidja, on resava, on trpi zbog nas. mi smo sve vise kult nekog ludog vodje, naseg apsolutnog gospodara.

dekki
12 hours ago, bradilko said:

...naravno nece se tu pitati ni srbi ni albanci. samo ce primiti k znanju kao nekad...

Албанцима и Србима овде придодати и ЕУ. Јел неко стварно мисли да ће нешто што се одазива на име Могерини и што би радило у Риму за 800 евра да му није Брисела, заједно са Вучићем и Тачијем одредити судбину територије на којој се налази америчка војска.

Time Crisis

.

Edited by Time Crisis
stari tvit

April

sve vise verujem da ce doci do podele kosova i da ce to dogovoriti te slicne glave tramp-putin. .

Putin se tu pita otprilike koliko i predsednik Haitija.

Pa nisu pravili Bondstil da bi nešto pitali.

Sent from fav toy

bradilko
13 minutes ago, April said:

Putin se tu pita otprilike koliko i predsednik Haitija.

Pa nisu pravili Bondstil da bi nešto pitali.

Sent from fav toy

jebem ti kuckanje iz kreveta. nestade mi 10 cm posta. moram na arbajt pa odgovorim posle. distopijA

pacey defender

KOliko god da se Putin efektivno pita, svako ko planira bilo šta u vezi Kosova će pre želeti da ga ima na svojoj strani nego da ga ima na suprotnoj. Naravno, Putin će trgovati na svoj način, samo zato ga uostalom ovoliko i zanima Kosovo.