Jump to content
radisa

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

Recommended Posts

harper
7 minutes ago, MancMellow said:

Odličan Mekenzi :fantom:

Da. Bio bi idealan scenario da sve NATO zemlje povuku priznanje Kosova i da se Srbija sa Kosovom odmah prijavi za clanstvo.:sleep:

MancMellow

Ja samo kažem da čovek ispravno razmišlja kada razmišlja o budućnosti, ništa drugo.

harper
1 minute ago, MancMellow said:

Ja samo kažem da čovek ispravno razmišlja kada razmišlja o budućnosti, ništa drugo.

Mislim da ti nisi razumeo sta je covek hteo da kaze, meni se cini da on misli da to ne zavisi od nas nego od NATO. Doduse, trebalo bi videti njegovu originalnu izjavu da bi bilo jasno.

MancMellow
Posted (edited)
7 minutes ago, harper said:

Mislim da ti nisi razumeo sta je covek hteo da kaze, meni se cini da on misli da to ne zavisi od nas nego od NATO. Doduse, trebalo bi videti njegovu originalnu izjavu da bi bilo jasno.

To je nesumnjivo da prevashodno zavisi od njih. 

Gde je danas Srbiji mesto, na Istoku, Zapadu...?

- Nisam političar i ekonomista, ali sam ubeđen da je Srbima i Srbiji mesto na Zapadu. Upoznao sam se sa vašim mentalitetom i talentima koje imaju vaši ljudi. Zvučaće mnogim Srbima šokantno, ali vam savetujem da uđete u NATO bez obzira na greške koje su učinjene. Doprinos Srbije savezničkim pobedama u prošlosti je istorijski nemerljiv.

Edited by MancMellow

hazard
12 hours ago, MancMellow said:

Who about what grandma about doughnuts :fantom: 

MancMellow

:D

failing a year is the mother of science 

slow

Only a fool trips over the same stone twice

or

Hill was shaking, mouse was born

:D

Milosh76
Posted (edited)

U toku je izgleda opet shatl diplomatija, dva savetnika baka Andje Merkel su u BG razgovaraju sa Vucicem. Pre toga su bili u Pristini kod tamosnjih diktatora.

https://www.blic.rs/vesti/politika/saznajemo-u-toku-sastanak-predsednika-vucica-i-dvojice-savetnika-angele-merkel/0vrmj7z

Ko zna sta ovaj pregovara iza zatvorenih vrata. A usput se javio i exDSS Prorokovic koji je predlozio neku platformu za pregovore Skupstini, iako nije poslanik.

Navodi da Narodna skupština nije u obavezi da uzme u razmatranje njegov predlog, ali da smatra da je neophodno i da Srbija ima platformu za dijalog, kako se cela reakcija na prištinsku platformu ne bi svela samo na poruke zvaničnika koje ne obavezuju nikoga ni u pravnom ni u političkom smislu.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=03&dd=11&nav_category=640&nav_id=1516112

Edited by Milosh76