Jump to content

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

radisa

Recommended Posts

• Replies 11,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

1084

• MancMellow

705

• hazard

308

• James Marshall

257

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kakva nevidjena sprdacina made in USA, 5G, Izrael, babe, zabe  serem im se svima u diplomatiju.

Otišao na pregovore o Kosovu sa predstavnicima Prištine, najavljivao to mjesec dana, vratio se sa sporazumom sa SAD i Izraelom, munja nebeska

Evo vam  materijal za PPProbu      

Posted Images

Da li sam pominjao nekad na forumu koji je nadimak imao Marko Đ. u školi? Prilično pouzdan izvor, njegovi školski... :D

Edited by mraki

Чини ми се да је ово сада само задња "игра" пред легалним признавањем независности од стране Србије. 

Edited by Simon
jorma shparga

10 minutes ago, mraki said:

Da li sam pominjao nekad na forumu koji je nadimak imao Marko Đ. u školi? Prilično pouzdan izvor, njegovi školski... :D

Sandokan?

1 hour ago, pacey defender said:

Ne verujem. Sve sto se desavalo prethodnih nedelju dana i sve sto ce se desavati u predstojecem periodu, na medijskom i politickom planu u Srbiji, je u funkciji samo jedne podvale. Da na kraju dana Vucic svojom mudrom politikom Srbiju izbavi  iz sopstvene neracionalnosti. Dacic mu impulsivno kao govori da povuce potpis, Srpska lista kao izlazi iz vlasti na Kosovu, Informer kao truje sa naslovima o Siptarima, i sl, a na kaju, kao sto rekoh, ocekuje nas jos jedna u nizu velikih pobeda koje slavimo jos od one "pobede" iz juna 1999 i pobednickog povlacenja sa Kosova.

Inace, ne verujem da je ovo sve dogovoreno. Kosovski politicari nisu nikakvi politicki virtuozi, ali bolje od nasih razumeju sta moze a sta ne moze da prodje. Pokazali su ko je gazda u tom raspadu. 

Da, potpisace Milosevic, nece dati da nas bombarduju, sve je to rezirano. Ovaj forum je nista drugo do pokvarena ploca, niko nista ne uci ni iz cega, samo se iste gluposti recikliraju iz godine u godinu.

4 minutes ago, jorma shparga said:

Sandokan?

LJuljaška, pošto je kad god bi se ukazala prilika provodio vreme na istoj. Šta god radila ostala deca u dvorištu, on se kažu samo ljuljao.

Edited by mraki
29 minutes ago, MancMellow said:

Istorija, tragedija, farsa

Imao sam dobru volju da ti odgovorim na onaj post od pre 15 strana ali sacekacu malo da prodje ovo forumsko veselje zbog toga sto su naoruzani i maskirani specijalci, mahom bivse vedete OVK, bacili sok bombe na grupu civila. Posto Levi kaze da ce taj ugodjaj biti dogodine u Beogradu, sacekacu da vidim izbliza.

1 minute ago, mraki said:

LJuljaška, pošto je kad god bi se ukazala prilika provodio vreme na istoj. Šta god radila ostala deca, on se kažu samo ljuljao.

je l sam samo ja razocaran?

1 minute ago, harper said:

Da, potpisace Milosevic, nece dati da nas bombarduju, sve je to rezirano. Ovaj forum je nista drugo do pokvarena ploca, niko nista ne uci ni iz cega, samo se iste gluposti recikliraju iz godine u godinu.

Velika je razlika izmedju Miloševića i ovih imbecila. Ovaj je bio gospodin čovek i političar od zanata za njih. Iza njega je stajalo 50% glasačkog tela i to gotovo svi iz ubedjenja. Plus je raspored snaga i odnosi u svetu bio potpuno drugačiji. 

Ovi ovde su marionete dovedene da odrade posao koji prethodna vlast nije htela/smela da odradi. Drugo, većina stanovnika Srbije ne daje pišljiva boba ni za Kosovo ni za nekakav novi sukob, naročito oni koji imaju 99tu u iskustvu. Treće, bilo kakvo ozbiljno ludijanje po spoljnoj politici bi dovelo do promptong gubitka vlasti oh imbecila i novog, samo surovijeg, 5.oktobra. 

Nema to veze jedno s drugim.

Just now, steins said:

Velika je razlika izmedju Miloševića i ovih imbecila. Ovaj je bio gospodin čovek i političar od zanata za njih. Iza njega je stajalo 50% glasačkog tela i to gotovo svi iz ubedjenja. Plus je raspored snaga i odnosi u svetu bio potpuno drugačiji. 

Ovi ovde su marionete dovedene da odrade posao koji prethodna vlast nije htela/smela da odradi. Drugo, većina stanovnika Srbije ne daje pišljiva boba ni za Kosovo ni za nekakav novi sukob, naročito oni koji imaju 99tu u iskustvu. Treće, bilo kakvo ozbiljno ludijanje po spoljnoj politici bi dovelo do promptong gubitka vlasti oh imbecila i novog, samo surovijeg, 5.oktobra. 

Nema to veze jedno s drugim.

Aha, samo se vi nadajte i tumacite sve ovo onako kako vam najvise odgovara.

James Marshall

Ne radujem se upadu ROSU, to albansko kurčenje i orgijanje će kad tad rezultirati jednim balkanskim ratom gdje će im svi koje su načepili i kojima testiraju živce kolektivno jebati mater, ali ko god je išao na "unutrašnji dijalog" da zanosi Đuriću, Selakoviću i posredno Vučiću jajca u krivini od mene može da ima samo prezir. Normalnog naroda nije bilo danas na ovom događaju. 

1 minute ago, James Marshall said:

Ne radujem se upadu ROSU, to albansko kurčenje i orgijanje će kad tad rezultirati jednim balkanskim ratom gdje će im svi koje su načepili i kojima testiraju živce kolektivno jebati mater, ali ko god je išao na "unutrašnji dijalog" da zanosi Đuriću, Selakoviću i posredno Vučiću jajca u krivini od mene može da ima samo prezir. Normalnog naroda nije bilo danas na ovom događaju. 

Da, znam i tu pricu. Sve je to dole olos i fukara koja zivi na grbaci dobrog gradjanina uze Srbije & Vojvodine. Nema tu normalnog naroda.

Edited by harper
James Marshall
3 minutes ago, harper said:

Da, znam i tu pricu. Sve je to dole olos i fukara koja zivi na grbaci dobrog gradjanina uze Srbije & Vojvodine. Nema tu normalnog naroda.

Nisam to rekao, ne podmeći. Ali mislim da je Srpska lista destilat govnarluka među Srbima sa Kosova, kao što je i SNS u ostatku Srbije. Kapiram da je danas normalan svijet radio šta inače radi, išao u školu, na posao, bavio se kućnim poslovima, porodicom, preživljavanjem i nije imao vremena da se bakće prđenjem sa Markom Đurićem. Jedino ako ne misliš da je unutrašnji dijalog nešto pametno, eto, ti mi reci, da si bio danas dole, da li bi išao na to hodočašće? Kapiram da ne bi, kao ni ja. 

Edited by James Marshall