Jump to content
radisa

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

Recommended Posts

Прслин

Морал и наивност француске собарице када се прича о стотинама хиљада људских живота. Управо због оваквог лицемерја мрзим комунисте и све што они представљају.

slow

Autošovinizam metastazira ...edit:zna se na koga se odnosi

Edited by slow

Miralem

a danasnje vreme i raspolozenje birackog tela nema nikakve veze sa etnickim ciscenjem koje ti ne bi komentarisao? jebote, pa ti si previse glup da bi shvatio koliko je ova izjava licimurna.

ficfiric
Морал и наивност француске собарице када се прича о стотинама хиљада људских живота. Управо због оваквог лицемерја мрзим комунисте и све што они представљају.
Znaci, pitas me sta mislim danas, u 2013. godini o RSK. Ja ti kazem da ta ideja nema podrsku nigde u Hrvatskoj. Ne znam da postoji ijedna opstina koja bi danas zelela da izadje iz Hrvatske.Sto se etnickog ciscenja tice, to je druga tema. Trebali bi da se bavimo povratkom raseljenih, a ne pricom o RSK

Hamlet Strašni

pricamo o kosovu ne o hrvatskoj

ficfiric
a danasnje vreme i raspolozenje birackog tela nema nikakve veze sa etnickim ciscenjem koje ti ne bi komentarisao? jebote, pa ti si previse glup da bi shvatio koliko je ova izjava licimurna.
Ja kazem da su ta dva razlicita pitanja. Pitanje RSK-a je nebitno a pitanje etnickog ciscenja je bitno. Samo, Praslin me nije pitao za etnicko ciscenje vec za RSK.

Miralem

pristojnom i razumnom coveku nikad ne bi palo na pamet da se poziva na rezultate nekog eventualnog referenduma ubrzo nakon etnickog ciscenja. toliko, iskljucujem se da ne bi pravio poso hamletu.

Аврам Гојић

edit:...onaj ko se mesa prvi dobije batine, bolje da editujem

Edited by Marko M. Dabovic

ficfiric

Ja ni ne pozivam na referendum. Praslin me pita sta mislim o RSK, i ja kazem da ta ideja ni medju izbeglicama nema podrsku (vidi pod Vlada RSK). Sutra da se svim proteranim omoguci povratak (za sta se, normalno, zalazem), ne verujem da bi i tad ideja o RSK imala podrsku stanovnistva.Iskljucujem se i ja da ne bih pravio posao Hamletu

Bakemono

Ja mislim da kada pišemo o Kosovu takođe nikako ne bismo smeli zaboraviti Abhaziju i Južnu Osetiju, kao ni Istočni Timor. Tek kad se sve to pretrese moći ćemo da razgovaramo o tome šta se desilo u našoj zemlji 1999.

Dagmar
Ja mislim da kada pišemo o Kosovu takođe nikako ne bismo smeli zaboraviti Abhaziju i Južnu Osetiju, kao ni Istočni Timor. Tek kad se sve to pretrese moći ćemo da razgovaramo o tome šta se desilo u našoj zemlji 1999.
Ja mislim da kad pisemo o Kosovu, ne bi smeli zaboraviti ni uzu Srbiju i politiku Beograda. Tek kad sve to pretresemo moci cemo da razgovaramo o tome sta se desilo na Kosovu 1999e.

Bakemono
Ja mislim da kad pisemo o Kosovu, ne bi smeli zaboraviti ni uzu Srbiju i politiku Beograda. Tek kad sve to pretresemo moci cemo da razgovaramo o tome sta se desilo na Kosovu 1999e.
Ne razumem.

Dagmar

Nista to nije neobicno na politici. Eto, i ovaj gore ne razume da je etnicko ciscenje i raspolozenje ljudi neposredno posle toga povezano, da ne kazem uslovljeno time.

Bakemono
Nista to nije neobicno na politici. Eto, i ovaj gore ne razume da je etnicko ciscenje i raspolozenje ljudi neposredno posle toga povezano, da ne kazem uslovljeno time.
Ne znam šta mu bi to da napiše, ali pre svega nije trebalo da kupi Praslinovu ciglu i da uopšte dovodi u vezu RSK i Kosovo.

ficfiric

E, jbg, kad me prozivate onda moram nastavljam... Znaci, vi se zalazete da se danas osnuje RSK? Vama je ta ideja ok?