Jump to content
radisa

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

Recommended Posts

radisa

Zbog tehničkih problema, nastavljamo ovde.

bokki

Narodna skupština Republike Srbije je 26.aprila 2013.godine dvotrećinskom većinom od ukupnog broja poslanika donela odluku kojom se daje saglasnost Vladi Srbije da realizuje implementaciju postignutih dogovora u Briselu.Sada je na redu donošenje Plana implementacije od strane Vlade Srbije i zatim njegova realizacija od strane nadležnih organa.

Anonymous
Е, Бокки, видео сам нешто да се поздрављаш на модерацији... Немој случајно да запалиш, има овде доста посла.
Evo vama dvojici konačno šanse da raširite vašu istinu na ovom mučenom forumu.

ilija7777

Nikada potpisati, bez daljnjeg. Nikakav dogovor sa albancima i tacka.

dragance

.

Edited by dragance

Прслин
Evo vama dvojici konačno šanse da raširite vašu istinu na ovom mučenom forumu.
Не постоји "наша" и "ваша" истина, постоје само различити начини да се поставимо према истини која је крајње једноставна: Косово је део Србије који је отет оружаном побуном Албанаца и војном интервенцијом НАТО пакта и на коме након покушаја етничког чишћења Албанаца од стране Срба извршено етничко чишћење Срба од стране Албанаца.Неко за то криви Карађорђевиће и српску елиту, неко Милошевића, неко албанску жељу за још једном националном државом (или проширењем прве), неко Американце, неко масоне... Али, сви за то некога криве, нико овде не каже "браво, супер смо малтретирали Албанце и они су се тако дивно отцепили да је то милина".

ficfiric

Pa vidis, ja se ne slazem sa izrazom "otet". Da su Kosovo okupirali Grci ili da su Italijani upali, pa da pricamo o okupaciji, otmici,.. ali na Kosovu se desilo nesto drugo: stanovnistvo Kosova je u ogromnoj vecini odlucilo da ne zivi u Srbiji. Ni stanovnistvo Srbije nije suze ronilo za stanovnistvom Kosova...Znaci, mozemo koristiti termin "razvod", "deoba" a ne "otmica". Vecinsko raspolozenje i u Srbiji i na Kosovu je da se ne zivi zajedno. Jedino sto nam je ostalo je ovo krljanje oko nekretnina i imovine.

Прслин

Лепо. А шта мислиш о Републици Српској и Републици Српској Крајини?

ficfiric

Ne vidim da postoji raspolozenje u Vukovaru ili Kninu da se ne zivi u Hrvatskoj...Sto se RS tice, ne zalazem se za njeno ukidanje. Ako vecina zeli da zivi u RS - ok. Samo mislim da bi odnose u BiH trebalo bolje urediti, ali to je vec unutrasnje pitanje BiH ;)

Прслин
Ne vidim da postoji raspolozenje u Vukovaru ili Kninu da se ne zivi u Hrvatskoj...
Ово је толико џукачка изјава ... Edited by Hamlet Strašni
izbacili vredjanje

Miralem

i pored najbolje volje, ovo sto si napisao ne mogu drugacije kvalifikovati sem kao brabonjanje zlog dijeteta. sa sve smajlijem.ti si bre jedna najobicnija budaletina.ps. mislim da je jasno na koga mislim.

Edited by Miralem

Прслин

Само да не остане нејасно зашто сам ти рекао да је фора џукачка: питао сам те шта мислиш о РСК, а ти си ми одговорио то што си ми одговорио. Дакле, за тебе је сасвим прихватљиво решење етничко чишћење, Медачки џеп и остали локални специјалитети: када се побију и протерају они који насељавају одређени простор, проблем "сепаратизма" је решен. За овакве ствари се банује.

ficfiric

Zasto dzukacka izjava? Da li su Srbi u Hrvatskoj ugrozeni? Da li im je onemogucen normalan zivot? Da li zele da napuste HrvatskU?... Ideju RSK-a niko u Hrvatskoj ne podrzava.Edit: Etnicko ciscenje nisam komentarisao. Pricam o danasnjem vremenu a ne o devedesetim.Znaci, pitas me sta mislim danas, u 2013. godini o RSK. Ja ti kazem da ta ideja nema podrsku nigde u Hrvatskoj. Ne znam da postoji ijedna opstina koja bi danas zelela da izadje iz Hrvatske.Sto se etnickog ciscenja tice, to je druga tema. Trebali bi da se bavimo povratkom raseljenih, a ne pricom o RSK

Edited by ficfiric