Jump to content
IGNORED

Sastavite Top10 (civilizovanih) svadbarskih numera...

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Moća

7

• Muwan

6

• aram

6

• fragand

6

Top Posters In This Topic

Mene ova tema umereno interesuje, imajući u vidu buduće događaje u familiji. Još nismo odredili datum™ za pregovore, ali biće u kratkom roku. Sad, svadbe su za radost, kogod došao očekivaće neki tempo. Malo me plaše budući prijatelji, ako sv Nikolu slave 3 dana šta li od svadbe očekuju?

Mene ova tema umereno interesuje, imajući u vidu buduće događaje u familiji. Još nismo odredili datum™ za pregovore, ali biće u kratkom roku. Sad, svadbe su za radost, kogod došao očekivaće neki tempo. Malo me plaše budući prijatelji, ako sv Nikolu slave 3 dana šta li od svadbe očekuju?
taste, ti li si?

MA jok, ti si skorašnji, ja ipak računam na sledeći olimpijski ciklus. U stvari, reći ću detetu da odbegne, pa ću ja, kao da se ljutim neko vreme, a posle da joj oprostim. Tako je najjeftinije

Arame, Indy, Ikare, Arbeite, imate (po) gajbu piva! :Hail:I svi ostali koje nisam nebrojao, naravno, počev od Colonela :)Džajkovski zakiva, La Cherga objašnjava, Max Pashm caruje, Cinnamon Girl je predivna stvar, Kompromisa 69 se nikad ne bih setio. Mostarski jadi dođu kao šlag na žito.Dodaćemo nešto od Dubioze i Sevdah Baby, i eto dobre žurke. Ako imate još neku ideju, linkujte ovde :)

• Create New...