Jump to content
IGNORED

andjelinin izbor


pacey defender

Recommended Posts

govno ljudsko.ali bar odlican lakmus test za procenjivanje mogucih sagovornika. ko stavi lajk na ovakve isprdke, mrs.
brate mili, modifikovati thunderstruck u thundercunt i pevati joj pod prozorom dok je sveta i veka.
Link to comment
  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    43

  • zoki

    31

  • gagorder

    25

  • Аврам Гојић

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jolie's aunt dies of breast cancer

Like Jolie, her aunt, 61-year-old Debbie Martin carried the gene mutation which increased her risk of breast and ovarian cancers. While she had her ovaries operated on, Martin went on to develop breast cancer before she had preventative treatment. After being diagnosed with breast cancer for a second time, Martin urged the actress to take action and was supportive of Jolie's decision.
Link to comment
kakva muva govnara. ne bih imala nikakav problem da upalim sibicu kojom ce se spaliti sva njena lupetanja, sarkazam gori cak i od novovekovnih srpskih aforisticara i lazno kurcenje satro antipisi recnikom. govno ljudsko.ali bar odlican lakmus test za procenjivanje mogucih sagovornika. ko stavi lajk na ovakve isprdke, mrs.
Neverovatno... drzao sam joj stranu i kad su je svi pljuvali, ali posle ovog dovidjenca.
Link to comment

Zalosno je sto neki ocigledno ne mogu da shvate da su i bogati selebritiji obicni ljudi a ne neke masine za samopromociju/zaradu. Inace puna podrska djolki, ko joj sere muda da jede.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Na pocetku ove teme sam pominjala ovo, pa evo i raspleta Dobre vestiAko je Andjina odluka da podeli svoju pricu sa svetom, umesto da je cutala, cak i malcice doprinela stvaranju atmosfere gde je sud morao da odluci ovako a ne drugacije - uradila je mnogo.

Link to comment
  • 1 month later...

evo kakva je domaćica i majka ta protobalijska fosna, a kod nas i štalu možeš da ližeš:

“Anđelina i Bred žive kao klošari”izvor: Super žena | sreda 17.07.2013. | 17:37 Kolaž | 5 komentaraZaposleni koji rade za poznati holivudski par tvrde da njih dvoje žive u potpunom haosu, te da je njihova kuća u Holivudu puna kutija od pice i pokvarene hrane, pišu britanski mediji.Navodno, insajder je za magazin “Dejli Star” otkrio da i njihovo šestoro dece ima loše navike i ostavlja kuću haosu, a da se njih dvoje nedeljama ne kupaju!“Žive kao par klošara, kutije od pice su svuda oko njih, a sva hrana im se kvari. Svuda po zidovima je skorela pasta za zube i šare od bojica. Odvratno!”, naveo je jedan od izvora za pomenuti magazin.Inače, mediji navode da Anđelina želi još dece. Naime, glumica je nakon dvostruke mastektomije odlučila da prošiti svoju porodicu i to sa dva nova člana, pa će što pre uz pomoć posebnih metoda pokušati da dobije blizance.http://www.b92.net/superzena/kolaz.php?yyyy=2013&mm=07&nav_id=733474
Link to comment

o bože, našta li je izašlo to što se zove novinarstvo :isuse:on t.pošto sam ranije na ovoj temi ostavila par tekstova u kojima sam izrazila ne preteranu ali ipak sumnju u nužnost anđinog čina, želim sada da se ispravimzapravo, ovih dana nažalost imam priliku da pratim muke jedne porodice čiji član živi svoje poslednje danesupruga koju je muž (bolesnik) kako sama kaže ''iskreno voleo 30 godina'' ne želi ni po koju cenu da ga ostavi da umre u bolnicisin takođenjih dvoje ga neguju već više meseci ali je poslednji mesec dana pravi pakaopakao je psihofizički, mada je psihički aspekt mnogo strašniji, na tom polju će teško da se oporave, obojeneću da detaljišem, nema ni potrebe, samo želim da kažem da je i meni, kao posmatraču, strašnokako je njima, to ne mogu ni da zamislimzato se izvinjavam svima koji su ovde na temi napisali da su proživeli slično iskustvo a ja tada nisam razumela koliko je to bilo strašno i traumatičnoovaj bolesnik o kome pišem nije mogao da uradi ništa da sebi pomogne, tako se sve odigralo nenadano i munjevitoali ima onih koji mogu i ako ti ljudi žele da preduzmu mere, mislim da ih u tome svakako treba podržati

Link to comment
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...