Jump to content
IGNORED

hram dzosa vedona: firefly i ostala remek-dela


Lrd

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    41

  • Ajant23

    18

  • Arkadija

    15

  • nera

    14

Ne izgleda loše, ali glumci su mi totalno antipatični.
Razumem, uvek su kod Džosa likovi u prvom planu, ali ovde stvarno na prvi pogled ne deluje da ima bilo koga osim Tomija iz Angela. Ali, ako nekom verujem, to je Džos.
Link to comment

Disney drži Marvel i imena: Josha Whedona, Shanea Blacka, Jamesa Vanderbilta, Alvina Sargenta i Stevea Klovesa, već su pokazala da je to na filmu mnogo srećnije od jadnog DC-a, koji je spao na otužnog Goyera i ekipu, koji filozofski redukuju uspešno jedino sopstveni talenat, koji su davno promašili, kao i braću Nolan, koji imaju jednog brata koji zna da režira i nijednog koji zna da piše scenario...Daleko od toga da će biti previše, ali ova serija jeste prvorazredni materijal za hype, po najvećem broju razloga u odnosu na ostale ove jeseni... Mada, nije ovo baš moja šolja čaja od nane...

Edited by Ajant23
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde si to video? Napisao je i režirao prvu epizodu, potpisan je kao executive producer i njegovo ime je među tri "created by". Ne mislim da će da piše i režira svaku, ali ova prva epizoda je 100% njegova, vidi se rukopis na sve strane.

Link to comment
http://www.hitfix.co...ed-new-series#4
We're nervous because:Joss Whedon is meant to be part-time on this show, while Jed Whedon and Maurissa Tancharoen are intended to be the main showrunners, but their talent is untested away from their famous brother/brother-in-law. Already, there have been reports that Joss had to come in to do major rewrites because of problematic early scripts.
Pilot jeste bio dobar, onaj izlazak iz senke i izvinjavanje za melodramaticnost istog :lol::Hail: Edited by Calavera
Link to comment
  • 3 weeks later...

kamo hvalospevi, lurde?iako je dosta njih tupilo budalastine, dobili smo celu sezonu, jea!moj kras na agenta kulsona konacno neko shvatio, fala bogu. i srce mi je na mestu sto je general ispostovan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...