Jump to content
IGNORED

hram dzosa vedona: firefly i ostala remek-dela


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    41

  • Ajant23

    18

  • Arkadija

    15

  • nera

    14

Svi gledaoci Agentsa na PPP su onda zadovoljni. :)

 

Svi gledaoci su se očigledno organizovali i izabrali po nekom vašem tajnom protokolu nalik Hydri. Ipak, iako ne spadam u sve gledaoce Agentsa na PPP-u, mogu primetiti da sam i sam prilično zadovoljan otvaranjem nove sezone.

Link to comment

Gledam ja agents of shield :) to mi je bas ono kad hocu da raspustim mozak...ali simpaticno mi je sto ih stalno vidjam uzivo. Doduse i ima ih.

 

Ward mnogo bolje uzivo izgleda, manje spicast, bas ono frajer samo sto mu zena izgleda vodi glavnu rec malo vuce na submvisivnog :) a skye brblja 300 na sat, tipicno LA agentovski (agenti za talente i producente) ...pola je ne razumem od brzine.

Link to comment

Daddy dear je stigao ... vrlo zanimljiva najava sledece epizode. 

 

Koliko je Kajl dobar glumac, u stvari. Nekako je uvek isti, a uvek se transformiše, čak i nama kojima će zauvek ostati urezan u svesti kao Ejdžent Kuper. I super mi je što izgleda da su ove sezone od početka krenuli bez praznog hoda, ali da ne ureknem, pu, pu, pu.

 

Gledam ja agents of shield :) to mi je bas ono kad hocu da raspustim mozak...ali simpaticno mi je sto ih stalno vidjam uzivo. Doduse i ima ih.

 

Ward mnogo bolje uzivo izgleda, manje spicast, bas ono frajer samo sto mu zena izgleda vodi glavnu rec malo vuce na submvisivnog :) a skye brblja 300 na sat, tipicno LA agentovski (agenti za talente i producente) ...pola je ne razumem od brzine.

 

a) ovo "samo što" implicira da submisivnost muškarca vidiš kao nešto loše?!

b) opali na kvarno neku paparaco fotku pa podeli  ovde

Link to comment

Koliko je Kajl dobar glumac, u stvari. Nekako je uvek isti, a uvek se transformiše, čak i nama kojima će zauvek ostati urezan u svesti kao Ejdžent Kuper. I super mi je što izgleda da su ove sezone od početka krenuli bez praznog hoda, ali da ne ureknem, pu, pu, pu.

 

Ne znam ko je Ejdžent Kuper, ali ja njega organski ne mogu da podnesem, nikad nisam ni mogao, pretpostavljam da je to zbog Dine, ali ne mora da znači.

 

 

 

I nisam nešto oduševljen pojavom čaleta, s obzirom da su svi koji su pričali o Skye kao bebi govorili za njene roditelje neke jezive i strašne stvari, u fazonu "things that are seen can not be unseen". A ono Kajl fkin Meklahlan.

 

 

Link to comment

Koliko je Kajl dobar glumac, u stvari. Nekako je uvek isti, a uvek se transformiše, čak i nama kojima će zauvek ostati urezan u svesti kao Ejdžent Kuper. I super mi je što izgleda da su ove sezone od početka krenuli bez praznog hoda, ali da ne ureknem, pu, pu, pu.

 

 

a) ovo "samo što" implicira da submisivnost muškarca vidiš kao nešto loše?!

b) opali na kvarno neku paparaco fotku pa podeli  ovde

 

 

a) ne pobogu, samo opazam :) ward je u agents sav ono vojnicki muski sa malo romanticnog topinga...al uzivo (hod, stav, ponasanje) kao neki prirodno macho teksasanin potpuno nesvesan sebe i ide za zenom ko malo dete... na kraju krajeva svi smo mi negde submisiv :D ... sto se mene tice parovi mogu da se i shibaju do krvi necu trepnuti. to je njihova stvar. odavno sam ispala iz fazona...evo u kraju daju casove, ma napravili univerzitet !!!  ...cek da procitam da ne izmisljam ...www.stockroom.com ..tu mogu da se vide casovi koje predaju  :isuse:

 

b) blam me je da skljocam sa htc one x sto imam....super je za sve ostalo ali kamera mu je dno dna. treba da uzmem iphone 6 nego cekam jacu polovinu da stigne, on voli da shopinguje. 

 

nisam ni ja odusevljena tatom, zesce smara sa predvidljovom glumom....on samo zna da bude los, losiji i nista. 

Edited by mustang
Link to comment

Ne znam ko je Ejdžent Kuper, ali ja njega organski ne mogu da podnesem, nikad nisam ni mogao, pretpostavljam da je to zbog Dine, ali ne mora da znači.

 

vidi pod twin peaks

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Ne znam ko je Ejdžent Kuper

 

Diane, I witnessed something extraordinary today...

 

Agentdalecooper.jpg

 

edit: gledaj twin peaks. malo ga je pojelo vreme, ali to je jedna od 5-6 najuticajnijih serija...ma, svih pop-kulturnih tvorevina uopšte.

 

edit2: Linč je nešto počeo da pali ljude o novom twin peaksu. Rekla mu Lora da će se videti za 25 godina, a prošlo je 25 godina od događanja u seriji, a on tvituje o nekim "omiljenim ukusima 25 godina kasnije". 1 ustreptalost.

Edited by Lrd
Link to comment

a) ne pobogu, samo opazam :) ward je u agents sav ono vojnicki muski sa malo romanticnog topinga...al uzivo (hod, stav, ponasanje) kao neki prirodno macho teksasanin potpuno nesvesan sebe i ide za zenom ko malo dete... na kraju krajeva svi smo mi negde submisiv :D ... sto se mene tice parovi mogu da se i shibaju do krvi necu trepnuti. to je njihova stvar. odavno sam ispala iz fazona...evo u kraju daju casove, ma napravili univerzitet !!!  ...cek da procitam da ne izmisljam ...www.stockroom.com ..tu mogu da se vide casovi koje predaju  :isuse:

 

Ili slikaj ili cuti :P ja cu zadrzati ward mentalnu sliku a ovu tvoju cu da ignorisem svesno -_-

Link to comment

Koliko je Kajl dobar glumac, u stvari. Nekako je uvek isti, a uvek se transformiše, čak i nama kojima će zauvek ostati urezan u svesti kao Ejdžent Kuper. I super mi je što izgleda da su ove sezone od početka krenuli bez praznog hoda, ali da ne ureknem, pu, pu, pu.

 

Ja ga bas gotivim uprkos hejterima. Ima nesto istinski psihopatsko u njemu a on to prihvata potpuno i takve uloge bira.  

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...