Jump to content
IGNORED

hram dzosa vedona: firefly i ostala remek-dela


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    41

  • Ajant23

    18

  • Arkadija

    15

  • nera

    14

vidi pod twin peaks

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

Diane, I witnessed something extraordinary today...

 

Agentdalecooper.jpg

 

edit: gledaj twin peaks. malo ga je pojelo vreme, ali to je jedna od 5-6 najuticajnijih serija...ma, svih pop-kulturnih tvorevina uopšte.

 

edit2: Linč je nešto počeo da pali ljude o novom twin peaksu. Rekla mu Lora da će se videti za 25 godina, a prošlo je 25 godina od događanja u seriji, a on tvituje o nekim "omiljenim ukusima 25 godina kasnije". 1 ustreptalost.

 

 

Čisto da napomenem, iduće godine se snima finalnih devet epizoda Tvin Piksa, svih devet će režirati Linč lično end himself :)))

 

2016 znači imam 10 rođendana :)

Link to comment

“Dammit Hydra!” Marvel’s tweet showed they were taking it on the chin of their glitchy Mark 42 Iron Man helmet when the trailer for the Avengers: Age of Ultron film was leaked online on Wednesday – a week before its intended preview during the Agents of S.H.I.E.L.D TV series.

 

Within a few hours, the studio did the smart thing and tweeted its own official version in HD.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sezona za sada milina ko Milinko Pantić kada je doneo duplu krunu Atletiku one sezone.

 

Friziraju likove, friziraju replike, friziraju glumice, frizirali su i prelive da radnja lakše teče nego u prošloj sezoni.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Čitaj ovde

 

 

 

Meni ovo malo previše zbrzano deluje, ne mogu da pohvatam sve, previše likova, previše background storyja, i sad još na pola sezone prave kompletan zaokret, main bad guy je nestao, i pojavio se novi, neki ćoravi, svi su dobili neke nove moći, sve postaje isuviše konfuzno i šareno. Njah.

 

Žao mi Tripa, ako je stvarno otišao, bio je gotivan lik, mogli su nekog drugog da smaknu. I ova Mockingbird je hot, ali mi je skroz promašena kao lik, a kažu da će se pojaviti i u Avengersima. I onaj fajt između Koulsona i Meklahlana je bio underwhelming.

 

Možda sam samo kivan jer nema dalje da se gleda do marta :D

 

 

Link to comment

Meni je ono suviše konfuzno i suviše malo poznajem taj sekundarni Marvel universe da bih mogao bilo šta sam da zaključim. Tako da sam guglao :D Što se tiče nastavka sezone:

 

 

 

Skaj očigledno sad postaje neki badass, Rejna isto, a kome će se prikoniti - verovatno će da solira i pravi neke spletke. 

Onaj slepi je verovatno poseban na neki način kao njih dve, a telefonom je izgleda pričao sa još nekim takvim, tako da verovatno imaju neko vikend udruženje.

Vord bi mogao komotno sad da bude na čelu neke Hidra frakcije pošto je visoko kvalifikovan plus ima ogromno znanje o Shieldu, a i tu niko ne bi mogao da mu naređuje.

Vajthaul je za mene iznenađujuće brzo stradao, s obzirom na background priču koja datira još od vremena agentice Karter, no možda će i on da oživi na neku foru.

 

Bobi i Mek nešto muljaju, meni se čini da to ima veze sa Avengersima. Živo me zanima da li će biti Ultrona u seriji i tih kros referenci sa filmom.

 

Za Fica sam ubeđen da će se oporaviti nekako, da l uz alien tech ili prirodnim putem, samo je pitanje epizode :D

 

Kajl Meklahlan je i dalje razočaranje, ne vidim zašto se likovi toliko boje njega kad samo ide okolo, nervira se i maše nekim skalpelom, big deal. Ja sam kapirao da je i on poseban, ali izgleda da nije, da je samo majka bila.

 

 

 

Uzeću da gledam Arrowa da popunim vreme do nastavka.

Link to comment

E stalno kad mi iskoče ovaj topik dobijem tik pa sam sad rešio da dam sebi oduška i izsmartesujem: čovek se preziva Vidon, a ne Vedon pa ako možete da promenite naziv. To je bio moj ocd momenat za danas, keri on.

Link to comment

Meni je ono suviše konfuzno i suviše malo poznajem taj sekundarni Marvel universe da bih mogao bilo šta sam da zaključim. Tako da sam guglao :D Što se tiče nastavka sezone:

 

 

 

Skaj očigledno sad postaje neki badass, Rejna isto, a kome će se prikoniti - verovatno će da solira i pravi neke spletke. 

Onaj slepi je verovatno poseban na neki način kao njih dve, a telefonom je izgleda pričao sa još nekim takvim, tako da verovatno imaju neko vikend udruženje.

Vord bi mogao komotno sad da bude na čelu neke Hidra frakcije pošto je visoko kvalifikovan plus ima ogromno znanje o Shieldu, a i tu niko ne bi mogao da mu naređuje.

Vajthaul je za mene iznenađujuće brzo stradao, s obzirom na background priču koja datira još od vremena agentice Karter, no možda će i on da oživi na neku foru.

 

Bobi i Mek nešto muljaju, meni se čini da to ima veze sa Avengersima. Živo me zanima da li će biti Ultrona u seriji i tih kros referenci sa filmom.

 

Za Fica sam ubeđen da će se oporaviti nekako, da l uz alien tech ili prirodnim putem, samo je pitanje epizode :D

 

Kajl Meklahlan je i dalje razočaranje, ne vidim zašto se likovi toliko boje njega kad samo ide okolo, nervira se i maše nekim skalpelom, big deal. Ja sam kapirao da je i on poseban, ali izgleda da nije, da je samo majka bila.

 

 

 

Uzeću da gledam Arrowa da popunim vreme do nastavka.

 

 

Skaj/Dejzi je Quake, a njen ćale je Mr Hyde, postojeći Marvel likovi. Ne zna se šta će Rejna da bude, a onaj bez očiju je neki novi lik. Kros-referenci će itekako biti, uostalom redosled gledanja je i bio da si u sred serije morao da odgledaš Kapetana Ameriku 2 kako bi se nadovezao na istu :) Sve je jako povezano i to je kul

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...