Jump to content
IGNORED

Košarkaški derbi pbp, budimo ljudi


Lrd

Recommended Posts

Realno, ta pesma je shit, nit je neka provokacija, u odnosu na ono sto je redovno na tapetu - nista. Danas nije bilo (bar koliko sam ja cuo) pesama Vesni Covic, i Gurovica su ostavili na miru, od incidenata (ili "incidenata") jedino Misa Tumbas koji pokazuje palamuru Zvezdinim navijacima u poluvremenu i par pobacanih semenki na teren.Najkorektniji derbi ove sezone.

Link to comment
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    9

  • Weenie Pooh

    8

  • Кристофер Лумумбо

    6

  • Calavera

    6

Top Posters In This Topic

kako bre nelson odličan, u kom sportu? da nije pogodio ona dva potpuno otvorena šuta na kraju (jbg, valjda bek mora da pogodi otvoren šut u 80% slučajeva), bio bi jedan od najgorih na parketu™. zvezda je večeras imala 2 igrača, svi ostali su bili očajni. scott - ponor. simnović - dno. lazić i subotić - braća tuposi. mitrović pogodio dve trojke a onda promašio 3 zicera. dobijeno samo zato što u partizanu osim francuza niko ništa ne igra, a posebno im je očajan kapiten.
Pa čekaj, majku mu, valjda je bitno što je pogodio dva potpuno otvorena šuta na kraju? Koju si ti to Zvezdu gledao ovih godina gde bek te šuteve pogađa u 80% slučajeva? Igrao je odličnu odbranu (Gordić nije znao kako se zove, Westerman ga je samo u trećoj par puta izradio), pomagao kad god bi lopta išla dole u reket, ukrao par lopti. U napadu je igrao pametno - nije forsirao ali je završio sve što je započeo. Bilo je par teških brljotina pri kraju, ali je u celini ostavio sasvim pozitivan utisak (za razliku od svih ostalih, osim dvojice).Zvezda sa ovako raspoloženim Rakočem, Raškom, i Nelsonom, plus Savovićev standardni učinak u skoku, trebalo bi da dobije Partizan bukvalno svaki put. Neće ovako odigrati svaki put, naravno, ali neko drugi valjda može ponekad da iskoči...
Link to comment
Realno, ta pesma je shit, nit je neka provokacija, u odnosu na ono sto je redovno na tapetu - nista. Danas nije bilo (bar koliko sam ja cuo) pesama Vesni Covic, i Gurovica su ostavili na miru, od incidenata (ili "incidenata") jedino Misa Tumbas koji pokazuje palamuru Zvezdinim navijacima u poluvremenu i par pobacanih semenki na teren.Najkorektniji derbi ove sezone.
I meni je navijanje delovalo iznenađujuće korektno. Jedino što su na samom kraju, dok je Rakočević šutirao poslednja bacanja (utakmica već rešena), odlučili da ga obaveste da mu se žena bavi prostitucijom, ali i to je bilo onako u pola glasa, nije im se dalo...Bilo bi sjajno da se zadrži ovaj minimalni nivo šabanizma u preostalim utakmicama, ali nešto ne verujem da je to moguće.
Link to comment

A pa pre utakmice je bilo jedno gromoglasno™ pevanje pički Milanu, a bilo je malo i o Vesni. Pre utakmice. Dobar je bio derbi. Svaka čast Rakočeviću, ali meni je ipak Katić junak pobede. Toliko je batina dobio da je to strašno, a pritom je imao i neke rolinge, fejkove i svašta još i pokazao je koliko mu iskustvo znači.U onom bizarnom delu - Subotić koji maši korak u defanzivnom skoku, Lovernj koji skače na odbojku i samo produži do zemlje sa loptom u rukama i Nelson koji hvata živu loptu i stane da razgleda malo okolinu. Mnogo sam se smejao. :DVraćaju se gani u formu, a počinje da se vidi i Radonjićev pečat, odnosno ta neka odbrana u stilu Partizana. "Mlataranje" što bi rekao Zmago Sagadin.

Link to comment

Cestitke ciganima na zasluzenoj pobedi. Odavno nisam gledao bolju igru Zvezde u odbrani. Bice da je to Radonjarina zasluga. Od prve sekunde videlo se da su neuporedivo angazovanije i agresivnije usli u mec. Sto se nas tice, da nije ove vrucine pomislio bih da je decembar ili januar. Samo zahvaljujuci ofanzivnom skoku utakmica nije bila resena jos u prvom poluvremenu. Aj sto u napadu nismo mogli nista da ubodemo, ali 9 faulova za poluvreme u kojem primas preko 40 poena je nedopustivo.

Link to comment

Igrala je Zvezda istu odbranu i u prvom poluvremenu u finalu ABA lige, ali treba dati više koševa za pobedu, a ne primiti manje... Napad je bio raspad raspada.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...