Jump to content
IGNORED

Košarkaški derbi pbp, budimo ljudi


Lrd

Recommended Posts

luka :)
ja njega nisam gledao kao juniora. reci mi da li on ima sut ili je ovo incident? ako da, onda mi je potpuno neshvatljiva njegova mala minutaza ove sezone. zlocin. Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    9

  • Weenie Pooh

    8

  • Кристофер Лумумбо

    6

  • Calavera

    6

Top Posters In This Topic

ja njega nisam gledao kao juniora. reci mi da li on ima sut ili je ovo incident? ako da, onda mi je potpuno neshvatljiva njegova mala minutaza ove sezone. zlocin.
pa ne secam se da je bio neki suter za 3 ali vidis da moze da ubode :D
Link to comment
Otkad Mitrovic sutira trojke? :blink:
Kad je Radonjić trener, moraju svi da šutiraju trojke -_-Neverovatan rezultat Zvezde, imajući u vidu kako se skače. Partizan je više puta ubacio iz trećeg napada nego iz prvog...
Link to comment
pa ne secam se da je bio neki suter za 3 ali vidis da moze da ubode :D
Ja se stvarno ne secam da je ijednom probao za 3 ove sezone, a gledao sam skoro sve tekme, izgleda da je usao Cica u njega. :naughty:
Link to comment
pa nije bas da se vujosevic trudio da oposli sut spolja. ponovo se lopta gura u reket.
Ma gde nije, bacali su iz svakog ulaza loptu gore. Pod prinudom, ali ipak. Skoro sve što su centri dali bilo je iz skoka.Ja sam očekivao da DV opet krene da više gura loptu dole, pošto je Zvezda tanka sa centrima, ali on izgleda neće da menja igru koja im je krenula pred kraj sezone...
Link to comment
pa ne secam se da je bio neki suter za 3 ali vidis da moze da ubode :D
ja sam kontao da je razlog njegovog neigranja sto nema sut i da zato igra samo sa savovicem u paru, jer kad dodas nelsona i skota onda moras da imas stretch cetvorku. ali je zato njegova tehnika, koordinacija i na kraju krajeva znanje neuporedivo sa suboticem. sad mi je stvarno nejasno sto nije igrao vise. Edited by Timmi
Link to comment
Ja se stvarno ne secam da je ijednom probao za 3 ove sezone, a gledao sam skoro sve tekme, izgleda da je usao Cica u njega. :naughty:
ne pricam za ovu sezonu, on prakticno nije ni igrao, mislim na hemofarm i mladje kategorije. pogadjao je sa poludistance.
Link to comment
pa nije bas da se vujosevic trudio da oposli sut spolja. ponovo se lopta gura u reket.
verovatno sa namerom da se raško napuni faulovima, ali ovim našim centrima to nikada nije išlo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...