Jump to content
IGNORED

Kako privući muškarca

Recommended Posts

definisi pristojna.ovde je bilo i hvatanja za vrat (dodirivačka barijera down), i zabacivanja glave sa zanosnim kikotanjem, i svega.ja da sam muško, meni ništa ne bi bilo jasno, tojest smatrala bih da mi je dužnost da joj bar tražim br telefona.izgleda je teško biti muškarac. jer žene hoće da se svide čak i onom ko im se ne sviđa.da se zna da sam ja riba, a posle ga ti PT otkačinji, tvoj je ortak.ooo, živote.
pa dobro, verujem da je i njemu imponovalo sto mu se tu neka kikoce i zabacuje, i sto se na trenutak osetio kao frajer.daj mu telefon pa nek je zove i nek mu ona objasnjava da su u pitanju bili specijalni efekti, sta se ti uopste nerviras...
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• fonTelefon

10

• Lancia

9

• gagorder

8

• Leia

7

pa vidis da se zajebala pa pitala da li sme da da telefon, sta sad da radi?pt, ja bi mu ovako reko: slusaj, ne mogu da ti ja dajem telefon, sto nisi lepo sam trazio. nego bicemo nas dve tad i tad tu i tu na kafi, pa ti naidji nemajuci pojma, pa trazi ili jos bolje, daj ti njoj tvoj telefon.

pa nista, revidira stav i aj cao. ja bih u svakom slucaju ostavila kaciperku da se sama vadi, ako je vec flertovala s tipom.ovo tvoje je isto ok, al zahteva nepotreban angazman, da ne pricam koliko spontano deluje ta zaseda na kafi

Ja bih mu rekla da je ona ipak u fazonu da se ne vidja ni sa kim, makar dok je na ovoj duploj dozi tableta za manijakalnu depresiju, jer joj je tako preporucio psihijatar do dalnjeg.

evi - kuku, ne mogu taj hc metod.lejo i arame - nije ona moja drugarka, nemam njen broj i ne vidjam se s njom inace.on je moj ortak, a ona je ortakinja mog prijatelja. on je (preko mene, a posle dejta) trazio broj, a ona ne da.i sad ja treba to da saopstim tako da ne slazem ortaka ali da mu i ne povredim sujetu, a i da ona bas ne ispadne bad guy, i...ukratko - moram da docrtavam neke ovce da bi vuci bili siti a one na broju.plus sam abortit i totalni promasaj od kupidona i necu se vise nikad time baviti.(istrolovah temu užasno, izvinjavam se. bilo je neke poente u ovoj storiji koja je labavo s temom vezana, al se izgubila usput)

Edited by PointTaken

Sta ima da ga lazes nije klinac nece se ubiti zbog toga. kazi mu kako jeste i gotovo vise ce te ceniti tako nego da mu uvijas u neke oblande.Tako meni drugar kad sam ga pitao za drugaricu da mi da broj ili da je pita da izadje samnom posto tada jos mobilni nisu zavladali rekao ima ona nekog momka ili nesto u tom stilu da bi mi posle rekao ej nije htela da izadje sa tobom al mi bilo glupo da ti kazem i ja mu tu kazem daj jbt nisam mali kazi mi i gotovo ko da je jedina jbt.

Sta ima da ga lazes nije klinac nece se ubiti zbog toga. kazi mu kako jeste i gotovo vise ce te ceniti tako nego da mu uvijas u neke oblande.Tako meni drugar kad sam ga pitao za drugaricu da mi da broj ili da je pita da izadje samnom posto tada jos mobilni nisu zavladali rekao ima ona nekog momka ili nesto u tom stilu da bi mi posle rekao ej nije htela da izadje sa tobom al mi bilo glupo da ti kazem i ja mu tu kazem daj jbt nisam mali kazi mi i gotovo ko da je jedina jbt.
+1
evi - kuku, ne mogu taj hc metod.lejo i arame - nije ona moja drugarka, nemam njen broj i ne vidjam se s njom inace.on je moj ortak, a ona je ortakinja mog prijatelja. on je (preko mene, a posle dejta) trazio broj, a ona ne da.i sad ja treba to da saopstim tako da ne slazem ortaka ali da mu i ne povredim sujetu, a i da ona bas ne ispadne bad guy, i...ukratko - moram da docrtavam neke ovce da bi vuci bili siti a one na broju.plus sam abortit i totalni promasaj od kupidona i necu se vise nikad time baviti.(istrolovah temu užasno, izvinjavam se. bilo je neke poente u ovoj storiji koja je labavo s temom vezana, al se izgubila usput)
Saopšti mu to suptilno, kao na primer "da ste na pustom ostrvu ti, ona i babun, babun bi se omrsio". Tako nekako.
mora da se smeje mojim salama, mora da ime dobre sise, dobre geno, mora da bude vesela, i last but not least, mora da se dobrovoljno samovezuje za radijator u kuhinji.
jel mora bas u kuhinji?
A ti kuvaš u kupatilu?
pa kad joj je kuhinja puna žena vezanih za radijator.(neozbiljni ste na ovoj bazarskoj temi. nista necu nauciti) Edited by PointTaken

Kako neces, pa toliko korisnih i u praksi oprobanih saveta. Eto npr usunjas se u stan potencijalnog kandidata i vezes se lancima za radijator, u kuhinji naravno.

• Create New...