Jump to content
IGNORED

Kako privući muškarca

Recommended Posts

mora da se smeje mojim salama, mora da ime dobre sise, dobre geno, mora da bude vesela, i last but not least, mora da se dobrovoljno samovezuje za radijator u kuhinji.

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• fonTelefon

10

• Lancia

9

• gagorder

8

• Leia

7

mora da se smeje mojim salama, mora da ime dobre sise, dobre geno, mora da bude vesela, i last but not least, mora da se dobrovoljno samovezuje za radijator u kuhinji.
jel moze da se prodje bez dobrih sisa?
Kako se manifestuje to sa dobrim genima? Pretpostavljam da joj ne trazis sekvencu DNK? :D
pa jel mu bolje biti misleading a pristojna, ili da mu tokom trajanja predstave baci paradajz na scenu?
definisi pristojna.ovde je bilo i hvatanja za vrat (dodirivačka barijera down), i zabacivanja glave sa zanosnim kikotanjem, i svega.ja da sam muško, meni ništa ne bi bilo jasno, tojest smatrala bih da mi je dužnost da joj bar tražim br telefona.izgleda je teško biti muškarac. jer žene hoće da se svide čak i onom ko im se ne sviđa.da se zna da sam ja riba, a posle ga ti PT otkačinji, tvoj je ortak.ooo, živote. Edited by PointTaken
Kako se manifestuje to sa dobrim genima? Pretpostavljam da joj ne trazis sekvencu DNK? :D
geno = noge ;) a ovo sto dig rece - moze i tako
  • Create New...