Jump to content
IGNORED

Kako privući muškarca

Recommended Posts

Zimnica. Napuniš paprike kupusom pa ukiseliš. Ma meziš uz rakijicu u hladne daneПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
ijaaao, setio sam se. hvala... dobra stvar!
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• fonTelefon

10

• Lancia

9

• gagorder

8

• Leia

7

nema veze s temom, ali ni tema nema veze sa životom, pa nema veze.vrlo je teško biti muškarac koji kao treba pri prvom susretu da animira neku ženu i još proceni da li joj se dopada i da li da preduzima sledeći korak.žene umeju biti takve misleading bitches, i to je rudarski posao.lično bila prevarena u ponedeljak, a kao sam neka pišljiva žena kojoj druga žena barem ne bi trebalo da predstavlja kriptogram.

Pa ja sam tako namestila jednoj drugarici jednog druga uz ideju da bi trebalo jedno drugom da se svide. Sastanak protekao u prijateljskoj atmosferi. Posle pitala drugaricu, apsolutno nisam mogla da procenim je li joj se svideo, ova samo sto me nije lansirala kroz prozor gde sam samo i pomislila... Onda se raspitam kod druga, uz ideju da nema sanse da ona njemu nije bila simpaticna, dobijem odgovor da mu nije ni najmanje zanimljiva, bez pretnji lansiranjem doduse. Kapiram da su na sastanku bili ljuazni jedno prema drugom da ne bi proteklo u neprijatnoj i nategnutoj atmosferi, posle se izjasnili, i to je to.

Pa ja sam tako namestila jednoj drugarici jednog druga uz ideju da bi trebalo jedno drugom da se svide.
nisam ja isla tako daleko, nego imaju zajednicki hobi, pa smo izasli u cetvoro.ispricase se ljudi siti to vece, srdacno i dinamicno (oko hobija uglavnom), posle on neobavezno trazio broj (opet vezano za hobi), ona na to skandalizovano rekla ni slucajno, uznemirava me covek i samo bih se svadjala sa njim.i sad treba nekako to takticno da saopstim drugoj strani.
vrlo je teško biti muškarac koji kao treba pri prvom susretu da animira neku ženu i još proceni da li joj se dopada i da li da preduzima sledeći korak.žene umeju biti takve misleading bitches, i to je rudarski posao.
pa jel mu bolje biti misleading a pristojna, ili da mu tokom trajanja predstave baci paradajz na scenu?
  • Create New...