Jump to content
IGNORED

Setaj malo


Indy

Recommended Posts

kad sam bila mlada hodala sam 8-10 km dnevno, a u posljednje 2-3 g uglavnom opicim par km na traci u teretani 3x nedeljno + dnevno jedno 2 km prave setnje
Ja sve cekam da ponukana mojom temom pokrenes topik Šjedi malo. :s_dj:+1 na orderkinu konstataciju. Ali, to im nije samo od stepenica, nego su taki svud po tijelu. Jos je Rebecca West opisala taj narod sa zarom u engleskim joj ocima.
Link to comment
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    20

  • garcia

    5

  • ordi

    4

  • sailorman

    4

Top Posters In This Topic

indi, kad ces ti ovamo? taman mozemo na 30C zaejdno od igala do djenovica s pauzama za kafane :Dmada je moja omiljena tura kotor-lepetane na +150C :isuse:doduse, 2 okuke prije lepetana pokupio nas je kolima (mene i drugaricu) dobrodusni stariji gdin i tako spasio sigurne smrti od dehidratacije.orderka, povuci rijec!

Edited by morgana
Link to comment

takodje volim da hodam i gde,u rasponu od nekoliko km, ne idem biciklom idem peskesamo mi malo dosadno ovo moje selo i kej po kojima hodam celog života pa mi potpuno neinspirativno za hodati sama i to ali onda vozim bicikl kojim mogu svuda dalje i šarolikije...pre nekoliko nedelja smo napravili 15tak km po Beogradu sa Banjice do centra pa do keja 25.maj pa do Brankovog mosta pa do Kneza Miloša na trolu :) i tako..i volim da odem na Frušku goru to mogu peške,skelom preko Dunava i prestopiram jedan malecki deo koji je grozan za hodanje zbog puta pa dalje peške kroz jedno seoce do brda pa preko brda do šume pa po šumi i nazad :)

Edited by ivy
Link to comment

Super je ova tema...Pesacenje je super jer ako hoces da "nagazis" mozes se dobro izmoriti , a opet ne zahteva toliko pripreme.Mozes da krenes lagano pa onda u pola zamisljenje rute ubrzas i tako...

Link to comment
Super je ova tema...Pesacenje je super jer ako hoces da "nagazis" mozes se dobro izmoriti , a opet ne zahteva toliko pripreme.Mozes da krenes lagano pa onda u pola zamisljenje rute ubrzas i tako...
Hahahha oh , dobro je ovo " pesacenje je super ako hoces da nagazis"Pesacenje je odlicna stvar.
Link to comment

Jedna od fenomenalnih stvari u Melburnu je trim / bicikl staza koja povezuje veliko podrucje sireg centra i predgradja. Ono sto su uradili je da su povezali brojne postojece trim staze i parkove u celinu (prekidi su obicno vece saobracajnice ili neki veci objekti kroz koje se ne moze).da093110b7c611e28f8f22000a9e07b9_7.jpgUpravo sam se vratio sa nekih 22 km (2 x 11)... Super je naravno i za dzoging i za bicikl (bez ometanja od strane vozila, sjajno). Interesantno je da se ne koristi preterano, gustina ljudskog (i pseceg) saobracaja je minimalna. U stvari, podmazujem bajs koliko sjutra...Negde oko 18 km moram da priznam da su poceli da me bole papci, medjutim, njihova nagrada za trude je tu:

980d6542b7c611e296c022000a1f980f_6.jpg

Edited by Indy
Link to comment

Nisam jos, da kucnem u drvo (u chelo, u nedostatku drveta), ali to je jos dosta novo. Kupio sam to jerbo sam imao neki problem sa palcem (noznim, nije za forum, mozda neko jede), a sad mi dobro dodje kad ovako lepo crknem.

Link to comment
E a za manje setnje do 7-8 km kada vam je najbolje vreme?Ujutru , uvec ili preko dana?
Zavisi od godisnjeg doba i temperatura (i od toga kako podnosis toplotu).
Link to comment
meni se zapušili otvori na toj kadici, kamenac šta li, i sada ništa od mehurića :(jesi li imao taj problem?
uguraj u vrucu vodu nekoliko kesica limontusa, trebalo bi da se otopi kamenac (ako je kamenac)Ja tako cistim ketler
Link to comment
Zavisi od godisnjeg doba i temperatura (i od toga kako podnosis toplotu).
+1A takodje i od posla. Uskoro necu imati bas toliko vremena, tako da cu ove moje polumaratone ostavljati za vikend. A krace setnje (do 1h) cu da uguram gde mogu, najverovatnije ujutru, a mozda i u pauzu za rucak, samo ovo drugo ne u letnjem periodu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...