Jump to content
IGNORED

Bilje i gljive oko nas


ivy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

malo sam susila vrganje ...i dobila sam 700g suvih od dve ture branja

a da sam vise bila u sumi bilo bi i vise..bukvalno je bila navala tih par dana krajem juna pa smo za jedan dan nas troje ubrali pun gepek!!!

ali lenjost je jaca...o zivote..

sad me kopkaju ukiseljene lisicarke nasla sam i zanimljiv recept samo nemam lisicarke :laugh: 

 

65964122_10220466222185065_5670788772816

Link to comment
  • 3 months later...

A ta lengenda 'može da se jede samo jednom' je glupost. Veliki broj zamena nije smrtonosna, nego ti napravi opako sranje u organizmu (uključujući i ludaru).

 

Ali ne dao ti bog da budeš imbecil i da zameniš sunčanicu za zelenu pupavku, smtnost zagarantovana, kombinacija 16 otrova, leka nema.

Link to comment
11 hours ago, Anonymous said:

 

Prepoznavanje gljiva putem fotografija je žešće sranje. To je poslednja stvar koju treba raditi.

 

 

pa moze i to ako je neka prepoznatljiva vrsta.. i ako je slikana i drska,slika od dole- listici/cevcice,prsten i sve jace karakteristike gljive...

 

ovako je to samo slika dve sive gljive na livadi.

 

 

Link to comment
11 hours ago, Anonymous said:

qXAfqag.jpg

 

Meni je ovaj vrijesak (ono što je u Srbiji bedna zamena za njega rtanjski čaj) nešto bez čega ne mogu da preživim zimu, vrhunski čaj i vrhunski začin.

a dobra je i rakija sa vrijeskom :s_d:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...