Jump to content
IGNORED

prva dama od stila


kgmr

Recommended Posts

ja gde god sam videla dragicinu sliku, ona svuda cita. (bez naocara.) a bila mi je strava i fotka ona i kompjuter u njenom radnom kabinetu. gloria
Meni je zao kad vidim da profesor gradjanskog procesnog prava umesto udzbenika pise tekstove u kojima informise citaoce o cinjenicama koje moze iskopati i malo obavesteniji novinar. Edited by halloween
Link to comment
Meni je zao kad vidim da profesor gradjanskog procesnog prava umesto udzbenika pise tekstove u kojima informise citaoce o cinjenicama koje moze iskopati i malo obavesteniji novinar.
meni nije. malo obaveshteniji novinar ochigledno nije zainteresovan. a neko mora.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Direktor RFZO: Dragica Nikolić je junakinja koja pomaže naroduTanjug | 16. 05. 2013. - 13:28h | Foto: RAS315110babic01rasfotozor.jpgDirektor Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje Momčilo Babić rekao je danas, prilikom donacije okularnog skenera Klinici za očne bolesti KCS, da je zahvalan na poklonu fondaciji "Dragica Nikolić" i naglasio da je supruga predsednika Srbije junakinja koja pomaže narodu.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/382841/Direktor-RFZO-Dragica-Nikolic-je-junakinja-koja-pomaze-narodudivim se čoveku.nakon ovakvog stunta, ostala mu kosa bela.
Link to comment
  • 1 year later...

vidim danas na fb sve preplavilo pominjanje prve supruge. odem da vidim o čemu je reč, kad ono nedostatak sadržaja. tako prikladno i očekivano. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...