Jump to content
IGNORED

prva dama od stila


kgmr

Recommended Posts

o fenomenu, funckiji i konkretno. diskurs. dakle, malo kaskamo za svetom sa konceptom prve dame. dragici nikolić nije teško da svoj posao radi kako valja, ne mrzi je da daje intervjue, slika se, stilizuje, ima fondaciju, razmtra itd. tema je na društvu, jer se zna da je muškarac političar, a ženka socialite. obišla je bolnice, škole, domove za nezbrinutu i decu ometenu u razvoju, napravila fondaciju i planira da popularizuje volonterstvo i da sredi baštu u rezidenciji, pošto je sterilna.dragica_nikolic_3_031012.jpgelem, dragica nikolić kida. je l' je neko upoznao? pošto mi zloba ne da mira i sve mi deluje kao da joj je rečeno šta i kako da kaže u tri intervuja koja sam čitala. http://www.ekapija.com/website/sr/page/638325+ o druženju sa ženama ambasadora: "bile su iznenađene kada su shvatile da smo posluženje spremile moje prijateljice i ja. rešila sam da bude tako pošto je ketering bio preskup. pomislila sam, ako država treba da štedi, moram da počnem od sebe."o stilu: "sada posebno vodim računa o izgledu jer kroz mene ljudi vide i našu zemlju. gledam da to uvek bude skromno, kao što je i naša zemlja skromna."o kosmetu/savetovanju: "kad je tomislav prvi put pošao na pregovore, rekla sam mu: "vodi računa, nemoj da obrukaš svoju decu." okrenuo se ka meni i baš je bio potresen. muškarcima ponekad treba skrenuti pažnju na određene stvari."o životu: "ne treba raditi to što voliš, treba voleti to što radiš"krotko i jasno.

Link to comment

ljubomorna si jer je pametnija od tebe. evo uzmi npr ovo-"ne treba raditi to što voliš, treba voleti to što radiš". nikad ti to ne bi smislila, jednostavno ga nema u tebi.

Link to comment
o druženju sa ženama ambasadora: "bile su iznenađene kada su shvatile da smo posluženje spremile moje prijateljice i ja. rešila sam da bude tako pošto je ketering bio preskup. pomislila sam, ako država treba da štedi, moram da počnem od sebe."o kosmetu/savetovanju: "kad je tomislav prvi put pošao na pregovore, rekla sam mu: "vodi računa, nemoj da obrukaš svoju decu." okrenuo se ka meni i baš je bio potresen. muškarcima ponekad treba skrenuti pažnju na određene stvari."
braaaaaateeee. :wacko:edit: hmmm, izgleda da nabavljamo pozamanteriju u istoj radnji.
– Štrikam i danas, kao što sam nekad štrikala za jedan butik kada su nam plate bile 30 maraka. Ja sam dobijala 100, jer sam svaki džemper posebno ukrasila i osmislila. Imala sam mašinu za štrikanje. Kasnije sam u Hilandarskoj ulici u Beogradu u radnji pozamanterije išla na kurs za "pačvork". To nije nimalo lako, sve je čista matematika. Volim da radim i "dekupaž" lepim salvete po tacnama i poslužavnicima, stolicama. Međutim, ja nisam ikonopisac, jer nisam baš dobar slikar. Više volim da slikam na svili, a tehniku sam učila kod Jelene Rađen. Slikam za sebe i poklanjam prijateljima.
Edited by Patty Lee
Link to comment

Ima li junaka medj' novinarima da je pruipita za ono o čemu se šuškalo onomad, da je Tomislav™ poklonio stan u Zemunu stanovitoj gospodži iz Aleksinca sa kojom je zgrešio?

Link to comment

Meni nekako milo oko srca kad cujem takve price o nasim politicarima, da ne jebu samo svoje glasace i ostale gradjane i da je picka jos na visokoj ceni u Srbiji.

Link to comment
o stilu: "sada posebno vodim računa o izgledu jer kroz mene ljudi vide i našu zemlju. gledam da to uvek bude skromno, kao što je i naša zemlja skromna."
:thumbup:carice!
Link to comment

super mi je ta prica da su imali platu od 30 maraka i da je prodavala dzempere. mada kontam da je zaista to radila, da bi se osecala vaznom, tesko je takmiciti se sa muzem koji ima toliko potencijalnih izvora prihoda u istocnoj Bosni.

Link to comment
super mi je ta prica da su imali platu od 30 maraka i da je prodavala dzempere. mada kontam da je zaista to radila, da bi se osecala vaznom, tesko je takmiciti se sa muzem koji ima toliko potencijalnih izvora prihoda u istocnoj Bosni.
pa realno, kad svako danas ima pravo da fituje sopstvenu proshlost na unazad, moze i dragica. dal je pridrzavala merdevine ili nije, sta da se radi. i privatna lica to redovno chine u svojim zivotima, tumache proshlost na svoju korist, sve dok ne poveruju. chak i ona bez profitabilnih izvora u bosnama...neka je dragica, videcemo sta ce biti do kraja...edip. tastatura preskache d. nije zbog dragice, majkemi. Edited by thermal bug
Link to comment
super mi je ta prica da su imali platu od 30 maraka i da je prodavala dzempere. mada kontam da je zaista to radila, da bi se osecala vaznom, tesko je takmiciti se sa muzem koji ima toliko potencijalnih izvora prihoda u istocnoj Bosni.
pa nije to problem. problem je postepeno etabliranje nakon 2001, kada su patriotski potomci (ne konkretno nikolicevi) polako dorasli do dzipa, megatrenda i tako to. to je islo paralelno sa rastapanjem izrazito desnog diskursa u očeva. kada je došlo do toga da treba preduzeti izdajničke korake koji se moraju preduzeti, kod kuće (u širem smislu) nije bilo više nikoga bitnog da se razočara. svi su već bili zbrinuti.edit izvinjavam se ovom plemenitom topiku. inače, prva dama meni liči na miru banjac. Edited by gagorder
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...