Jump to content
IGNORED

Stoni tenis


Lord Stef

Recommended Posts

Ma pobili ih Kinezi.Timo Boll je namucio Ma Longa,i to je bilo to.Xin je mislim izgubio jedan gem.Sve u svemu su Svedjani na SVT morali da furaju intermezzo jedno 45min jer je finale zavrseno brze nego sto su se nadali.

Mali Japanac,Harimasu je vanredno smarao dranjem.U opasno iritantnog lika raste.

Edited by askeladden
Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lord Stef

    16

  • stoutspectacledbold-head

    15

  • askeladden

    10

  • Grandilof

    7

Nisam otvarao link gore, dosao danas kuci kod mojih u Pozegu i cale mi danas pomenu e isao sam da gledam neki stoni tenis sinoc protiv Engleza, ja sokiran u fazonu wtf... :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...
On 7.5.2018. at 23:39, askeladden said:

Ma pobili ih Kinezi.Timo Boll je namucio Ma Longa,i to je bilo to.Xin je mislim izgubio jedan gem.Sve u svemu su Svedjani na SVT morali da furaju intermezzo jedno 45min jer je finale zavrseno brze nego sto su se nadali.

Mali Japanac,Harimasu je vanredno smarao dranjem.U opasno iritantnog lika raste.

Iritantan je sa tim dranjem od kad se pojavio, ali je neverovatan talenat. Sad je uzeo Japan open, i usput izbacio Ma Longa i ZJK u finalu. 

Link to comment

Sad sam gledao highlightse, ja i dalje ne verujem 14 godina bohtemazo, pa u kakvom god su staju ova dvojica, valjda se ZJK vraca polako, a da je Long umoran, koliko sam ispratio uzimao je one Platinum turnire.

 

Sto se tice Japanca, da stvarno iritira malo, mada i citam da su mu oba roditelja Kinezi. Takodje vidim kod zena neka mala Japanka uzela isto preko dve Kineskinje.

Link to comment
  • 1 month later...
3 hours ago, April said:

RIP Dragutin Šurbek

Obožavao sam ga

 

 

surbek.jpg

+1

 

zbog njega sam trenirao jedno vreme stoni tenis i svaki put kad je zavarim drao sam se šuuuurbeeeek

 

legenda

:cry:

Link to comment
  • 1 month later...

Eh, Kenta. Ogroman talenat koji nikako da eksplodira. Meni jedan od omiljenih igraca, imao je fantasticnih meceva kad je u formi, recimo protiv Samsonova na SP pre 5 godina. Na zalost retko je u formi, cesto oscilira, i da parafraziram Bobija Robsona, if he could play every tournament like that he wouldn't be so bloody inconsistent. Njegov tomahavk servis i bh su milina za gledanje. 

 

Ako nista drugo bar je do finala izbacio onog malog drekavca :D 

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...