Jump to content
IGNORED

KUUUPI MIII! topic

Аврам Гојић

Recommended Posts

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Indy

9

• Аврам Гојић

7

• Miralem

6

• cmrlj

4

Top Posters In This Topic

Posted Images

lepo sam otisao i kupio ga
ti stedis na drugima, pa ti se moze.@tema - oni decji vozovi sa prugicama i svim. al onako ogromni i da deluju profi uradjeni. e, to mi je 1 san.
Pa, po tebi nam forum ni ne treba. <_<
naprotiv! ali ako kupis samostrel onda ti ne trebaju video igre.
ti stedis na drugima, pa ti se moze.
svako ima sebe (fadilj vokri™ )
Amateru, ja sam sebi pazario forum.
i mozemo zatvoriti topik, biggej kupio najgluplju i najnepotrebniju stvar na svetu. zajebo si i debelog zeljka, a to je lik koji kupi sve ono sto mu (ne) padne na pamet. to je covek koji je kupio light sabre. vasa moze da potvrdi. vaso? Edited by Miralem

^^x-box, guitar hero i gitare za guitar hero, molim i ovo da se zabelezi. u nekom momentu je prestao da slaze sve gluposti koje kupi i sad ih samo baca na gomilu. ali dzaba, doso biggej i oduvao ga.^aha, vozacka.

Edited by Miralem
x-box, guitar hero i gitare za guitar hero
da jbt, a guitar hero je kacio na hifi miksetu koju je isto kupio

od mene je kupio ipod i e-reader samo da bi ih otvorio da vidi sta ima unutra. i polozio za kamiondziju iz zajebancije.

Edited by Miralem
Jadni Željko, Kirgan i Ćira. Svako malo služe za ilustraciju neke poente. :D
tako mogu prijatelji da ih zovu. za tebe su oni gospodin debeli zeljko i gospodin cira sotona. jedino je kirgan uvek kirgan.

Doobroo.Gospodine Miraleme, jesam ti rekla da će prosek godina na mom uranku biti 30, a ne ko kod tebe gde se večito mi mladji prisećamo industrijske revolucije, a vi stariji krstaških ratova?

• Create New...