Jump to content
IGNORED

Jagten (2012)


Molder

Recommended Posts

Vas dvoje ste ko stvoreni jedno za drugo, Glas gleda na preskok, a Mustang bez tona. Posle sednete svako na svoju stolicu za ljuljanje i krenete uz solju kamilice da pretresate filmove i da se slatko smejete ovcama, koji trose dragoceno vreme na gledanje celog filma.

 

drugarstvo. kada se sretnu jedno nek preprica ton a drugo sliku. mozda su neki umjetnicki kolektiv?

Link to comment
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    15

  • kobni zelaya

    9

  • I*m with the pilots

    7

  • Lancia

    7

Vas dvoje ste ko stvoreni jedno za drugo, Glas gleda na preskok, a Mustang bez tona. Posle sednete svako na svoju stolicu za ljuljanje i krenete uz solju kamilice da pretresate filmove i da se slatko smejete ovcama, koji trose dragoceno vreme na gledanje celog filma.

 

:lolol:

 

Nešto slično sam i ja pomislio, ali nisam umeo ovako slikovito da formulišem.

Link to comment

U suštini ste samo zavisni što ja mogu da gledam filmove u toku radnog vremena...  :fantom:

 

U izboru da gledam na preskoke ili ne gledam uopšte, biram ovo prvo...

 

Mustang, moje duboko izvinjenje, nećemo bore, samo to ne...

Link to comment

Zavisnici smo! :lolol:

 

Ali ozbiljno, napiše prvo kako ti se smučilo od togaa šta sve drugi nalaze u filmu, a onda se ispostavi da ga nisi kasvetno ni gledao, nego na preskok i usput. Tvoja stvar kako ćeš gledait filmove, naravno, ali zar ti nije palo na pamet da ti je u takvom gledanju nešto ipak promaklo, i da se drugima ne priviđaju stvari, nego su film prosto odgledali pažjivije od tebe, pa primetili mnoge stvari koje ti (iz razumljivih razloga), nisi.

Link to comment

Zavisnici smo! :lolol:

 

Ali ozbiljno, napiše prvo kako ti se smučilo od togaa šta sve drugi nalaze u filmu, a onda se ispostavi da ga nisi kasvetno ni gledao, nego na preskok i usput. Tvoja stvar kako ćeš gledait filmove, naravno, ali zar ti nije palo na pamet da ti je u takvom gledanju nešto ipak promaklo, i da se drugima ne priviđaju stvari, nego su film prosto odgledali pažjivije od tebe, pa primetili mnoge stvari koje ti (iz razumljivih razloga), nisi.

 

Ako sam gledao na preskoke, nisam gledao zatvorenih očiju jbg. Pročitao sam par prvih većih postova, kada sam video da se mahom ne slažem sa njima, odustao sam.

 

Štujem ukuse i ostavljam pravo da svako tumači i nalazi šta god želi, moje je samo da se složim ili u ovom slučaju, ne složim. :) 

Link to comment

Vas dvoje ste ko stvoreni jedno za drugo, Glas gleda na preskok, a Mustang bez tona. Posle sednete svako na svoju stolicu za ljuljanje i krenete uz solju kamilice da pretresate filmove i da se slatko smejete ovcama, koji trose dragoceno vreme na gledanje celog filma.

pre bih alkohol umesto kamilice i nikad za ljude ne bih rekla da su ovce sto gledaju film. bih rekla za one sto su ludi za sportovima da ih gledaju :)

 

i mislim, sram te bilo, pa znas da patim od misofonije ...to je kao kad se sprdas sa disleksicarem sto ne cita knjige. kako ti nije zao.... :wicked:

Link to comment

Nije stvar u samo u gledanju filma na preskok, već i ko gleda.

 

Izuzetno obavešteni gledalac poput mustang verovatno preskače toliko znalački da uvek gleda kvalitetniji film od onog koji posmatra naivni gledalac poput Lancie, barem kada su u pitanju filmovi poput ovoga...

Link to comment
  • 3 months later...

Da li se u međuvremenu pojavio neki tako dobar film kao što je Jagten?

Ne znam za vas ali ja i dalje razmišljam o tom filmu.....

 

Das Letzte Schweigen (2010) mi je isto u tom nekom rangu.

Link to comment

Da li se u međuvremenu pojavio neki tako dobar film kao što je Jagten?

Ne znam za vas ali ja i dalje razmišljam o tom filmu.....

 

Das Letzte Schweigen (2010) mi je isto u tom nekom rangu.

 

Možda da probaš sa Poezijom, ako nisi već gledao. Sasvim je drugačiji film, ali se na neki način bavi društvenom osudom i krivicom pojedinca, starim i novim moralom. Meni se jako dopao. A iz ove godine samo mi Mommy do sada ide u tu klasu, ali to sam već pisao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...