Jump to content
IGNORED

velika ivanča


Ayatollah

Recommended Posts

ja to gledam vec nekoliko dana i ne mogu da razumem zashto to rade, da li se sete sami ili im neko kaze? na stranu sto je izgleda neophodno naci zenu na slici, jer ne biva bez zene <_<, ovo sve zajedno bi trebalo da je debelo kaznjivo. drekavac je micamaca, nishta...
naravno zene sve se slaze cak je i ime pogodjenohttp://www.youtube.com/watch?v=J6EmvpD0mXk
Link to comment
  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    28

  • Turnbull

    26

  • gagorder

    24

  • fonTelefon

    23

jbg, svako cherrypickinguje ono o čemu bi da priča, a tema nudi bogat izbor. hoćemo o kontroli oružja - može, o položaju žene - može, o cveću i tenkovima - može i to, o patrijarhalnosti - i o tome, o nasilju u porodici, otuđenosti, kakvo-je-zaista-srpsko-selo... take your pick. a istina je da nemamo pojma i da se lupeta za sve pare, pa ko pogodi - pogodio je. yipi!

Link to comment

sinoć je bila odlična emisija, valjda na prvoj , voditelj Bujošević a gosti Leposava Kron, neki psihijatar valjda upravnik zatvorske psihijatrijske bolnice i neka žena psiholog iz nekog NGOLeposava malo napadna, ali sve primedbe do jedne su odlične sa sve onom na kraju voditelju "nije vam dobra reprezentacija uzorka, glasali su visoko obrazovani koji gledaju ovu emisiju".Šteta što neko sa njom posebno ne uradi emisiju, doktorirala je na pshiodijagnostici ubicaedit: ima snimak

Edited by Kelt
Link to comment
Mene fascinira da kroz kuću defiluju iste face kao i pre, isti prijatelji, ista rodbina, i niko nije učinio tada ništa, i sada se druže, smeju, zezaju, diskutuju o ovoj temi ozbiljno. Da li se oni sećaju?
nismo to mi, nije to nasa familija. to su neki drugi ljudi, tamo negde...uvek je tako.ili, skoro uvek je tako.
Svesno i namerno sam pleo mrežu - ne mora i ne može svako da nosi teret tako, ne ume svako da se postavi kako treba, i ne treba svako da se oseća nešto dužnim. Ali reči su jeftine a sat vremena ne pravi toliku razliku ponekad, posebno kada ti je neko blizak, kada ima problem, reći mu, kako su možda ovome nesretniku rekli kada je možda spominjao tešku svoju situaciju "ćuti, može i gore" ili "a znaš li tek kako je meni", to je dolivanje ulja na vatru, onda bolje reći "ne znam, ali ako ti je teško možda ne bi bilo loše da prošetaš do doktora, sutra, prekosutra, i uzmeš uput, malo se ispričaš, nije to strašno, biće ti lakše". Mislim da je doktor na to mislio kada je rekao da je društvo možda odgovorno, da je na to mislio, ne da mi budemo doktori, ali da ne osuđujemo ljude kojima je teško, i još gore, a često kod nas, da im se ne rugamo što i zbog čega im je teško.Ovaj nesretnik je želeo da pobije što više ljudi, imam strašan utisak da on nije njih ubio iz mržnje.
meni se cini da je tebi sve jasno. na kraju se sve svede na mrezu, i na svest o njoj kao jedinoj brani u drustvu koje je lepo otislo na daleki put bez povratka.hvala za post, ne videh ga od symetove hiperprodukcije i od svog nervoznog cik-cak citanja.
Link to comment
Tužilaštvo nakon pisanja tabloida odlučilo da devojku optuži za ubistvo 13 ljudipalata-pravde-300x189.jpgTužilaštvo zahvalno medijima što su otkrili neke detalje kojima se oni nikad ne bi baviliBEOGRAD, 15. april 2013, (Njuz) – Više tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je danas postupak protiv K.D. (21) zbog sumnje da je prošlog utorka ubila 13 ljudi u selu Velika Ivanča. Na ovaj potez Tužilaštvo se opredelilo nakon višednevnih navoda u novinama da je ova devojka kriva za smrt osoba u ovom selu.- U prvi mah je delovalo da je ovaj monstruozni zločin počinio Ljubiša Bogdanović, ali je nakon uspešne istrage „Kurira“, „ALO!-a“, „Telegrafa“ i još nekih medija utvrđeno da je ovo višestruko ubistvo počinila K.D. – izjavio je Njuzov sagovornik iz Tužilaštva koji je tražio da ostane anoniman.- Da nije bilo hrabrih novinara koji nisu dozvolili da ih bilo šta spreči u otkrivanju detalja koji policiji i tužilaštvu nikada ne bi pali na pamet, istraga je mogla da bude okončana nakon smrti Ljubiše Bogdanovića – dodao je naš sagovornik.Zdravko Ilić, jedan od prvih novinara koji su otkrili da najveći zločin u Srbiji poslednjih godina nije počinio Ljubiša Bogdanović već K.D, smatra da je ovo veliki dan za pravosuđe i medije u Srbiji.- Čim sam čuo šta se desilo odmah sam pomislio da nema šanse da je čovek tek tako poludeo i da mora da je neka ženska osoba kriva za to – otkriva Žarko – Počeo sam da istražujem sve žene koje su na bilo koji način bile povezane sa Bogdanovićem i ubrzo sam došao do K.D. Na moju veliku žalost, urednici u mom listu su se iz pijeteta prema njoj odlučili da je oslovljavaju sa „kurva“, ali pod navodnicima, iako sam se lično zalagao da se ti navodnici izbace.Ovaj novinar navodi da je ovo samo početak i da se lično nada da će njegove kolege vremenom prestati da budu samo tužioci i da će se njihova reč više uzimati u obzir i prilikom izricanja presude.Read more: http://www.njuz.net/tuzilastvo-nakon-pisanja-tabloida-odlucilo-da-devojku-optuzi-za-ubistvo-13-ljudi/#ixzz2QfdL48zT
Link to comment

ludaka ne manjka Umalo repriza Ivanče na RogozniM. NIĆIFOROVIĆ | 19. april 2013. 16:01 | Komentara: 7 Profesionalni vojnik Aleksandar Andrić hteo da pobije rođake i komšije u selu Otes kod Novog Pazara. Totalno pijan iz puškomitraljeza ispalio više od 50 metaka. Oštetio tri kuće, nema ranjenih i povređenih01kuca_620x0.jpgSelo RogoznaFoto M. NićiforovićZAHVALJUJUĆI sreći i brzoj reakciji patrola novopazarske policije, u zaseoku Otes na Rogozni, nedaleko od centra mesne zajednice Grubetići, kasno u četvrtak nije se desila repriza Ivanče kod Mladenovca, a vrlo lako mogla se dogoditi slična tragedija.Profesionalni vojnik, Aleksandar Andrić (22), žitelj ovog sela, zaposlen u garnizonu Raška, ispalio je iz puškomitraljeza više od 50 metaka, hteo je, kako je govorio i pretio, da pobije najbliže rođake i komšije, a potom i rođake u susednom selu Batke, na kraju se sve završilo, pucnjavom po zidovima i prozorima kuća, sklanjanjem nekih od napadnutih u šumu, brzom reakcijom policije i njegovim hapšenjem. Na mestu pucnjave je pronađeno 50 čaura, a u Aleksandrovoj kući čitav arsenal naoružanja: puškomitraljez, dve lovačke puške, karabin i tri pištolja... Aleksandar Andrić je uhapšen, a policija mu je odredila 48-časovno zadržavanje.Aleksandar je oko 16 časova došao iz Novog Pazara, bio je totalno pijan, čuo sam i da je još u autobusu pravio probleme, i da je od vozača tražio da on vozi. Čim je stigao kući uzeo je puškomitraljez i došao pred moju kuću vičući i preteći da će nas sve pobiti. Bili smo u čudu, strahu i panici, a potpuno smo svi “premrli” kada je rafalno počeo da puca po zidovima i prozorima. Sin je bio u kući, istrčao je da vidi šta se dešava, mogao je metak da ga zakači, srećom, Aleksandar je otišao, na našoj kući su ostali tragovi metaka i polomljena prozorska stakla – priča Dejan Stanić, Aleksandrov komšija i bliski rođak.Aleksandar ranije nije pravio nikakve probleme, bio je tih i povučen, nismo bili u zavađi, niti smo se nešto zamerili, ne znam šta se kod njega dogodilo, mlad je, nije bio u ratu, pa da vuče neke posledice – dodaje Stanić.Do zuba naoružan Aleksandar je krenuo u susedno selo Batke u nameri da se, kako je govorio, obračuna sa porodicom bliskog rođaka Radenka Vasovića. Uz put je pucao na kuću svoje majke Nadice Andrić i na kuću rođaka Predraga Andrića koji je morao da se spašava bekstvom u obližnju šumu.Srećna je okolnost da je u Grubetiću, u Kopnenoj zoni bezbednosti, postojala patrola policije koja je, čim je saznala šta se događa, odmah stupila u akciju: pre Aleksandra pošli su u selo Batke da o njegovoj nameri obaveste i zaštite porodicu Vasović, druga patrola upućena iz Novog Pazara krenula je u potragu za Aleksandrom, našli su ga negde između dva sela i bez ikakvog otpora uhapsili.ISTRAGA U TOKUŠTA se sve dogaćalo u glavi Aleksandra Andrića, da li je zaista i zbog čega hteo da pobije komšije i bliske rođake, koliko je bio pijan i da li je bio svetan svojih postupaka znaće se nakon istrage koju će sproivesti Viši sud u Novom Pazaru. Istragom će biti utvrđeno i otkuda u kući Andrića čitav arsenal oružja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...