Jump to content
IGNORED

velika ivanča


Ayatollah

Recommended Posts

pa to je pre stanje svesti dobrog dela drustva. covek se potpisuje sa knin i salje ti poruku - ja sam najebo, a sad bi da se i ja nekome najebem majke, nije vazno kome, bolesnima, ciganima, pederima....

Link to comment
  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    28

  • Turnbull

    26

  • gagorder

    24

  • fonTelefon

    23

kaze veljovic da je mrdrr bio ratnik u slavoniji. i taj iz jabukovace je takodje s nekog ratista. negde sam procitala da 60 odsto ubica u srbiji, ovih sto ubijaju porodicu, familiju, komsije, ti sto su "uvek bili mirni, iz finih i mirnih porodica", da su negde ratovali od 1991. do 1999.

Link to comment
kaze veljovic da je mrdrr bio ratnik u slavoniji. i taj iz jabukovace je takodje s nekog ratista. negde sam procitala da 60 odsto ubica u srbiji, ovih sto ubijaju porodicu, familiju, komsije, ti sto su "uvek bili mirni, iz finih i mirnih porodica", da su negde ratovali od 1991. do 1999.
ok sve to, ali u pet ujutru, na spavanju, šest muškaraca i šest žena i jedno dete, zato je smrtnost 100%, na spavanju, precizno, a onda zadrhtala ruka kada je digao na sebe, ko odlazi po komšiluku u pet ujutru da ubija, zašto obilazi dve a u četiri kuće ulazi...haos, mrak, uf Edited by Vapad
Link to comment
uzas, klasican amoklauf.nadao sam se da kod nas toga nikad nece biti :(
Ja se nisam nadao kad mi je saopsteno za Njutaun pitao sam se kad ce kod nas da se ponovo desi u jos gorem obliku, posto je vec bilo jedno u nekom selu.
Link to comment
ok sve to, ali u pet ujutru, na spavanju, šest muškaraca i šest žena i jedno dete, zato je smrtnost 100%, na spavanju, precizno, a onda zadrhtala ruka kada je digao na sebe, ko odlazi po komšiluku u pet ujutru da ubija, zašto obilazi dve a u četiri kuće ulazi...haos, mrak, uf
mozda je neki batkov ortak?http://www.islambosna.ba/tekstovi-i-knjige/oziljci-vremena/16923-zloinci-iz-susjedstva-veselin-vlahovi-batko
Link to comment
I nije imao problem da uđe ni u jednu od tih kuća.. Tamo otključano sve?
po selima je uglavnom oktljucano sve kad su ljudi u kuci. bar bilo u mom koliko ja znam. (u bar 60% kuca, pa onda neka slaba zakacka na 20% i mozda 20% bas zakljucanih, po mojoj slobodnoj proceni.)
Link to comment

meni to baš čudno za otključane kuće noću, ajde danju, to je normalnomora da su svi bili baš bliski tu u okruženju, al' opet je čudnonismo mi ni svesni koliko nas koštaju i koliko će nas još koštati ti ratovi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...