Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Плашим се да не урекнем™, али ово је озбиљно јебање маме. Чак и уз обавезне идеолошке замерке, разбија серија за сада, баш, баш.

Link to comment

Izasao eng pre pola sata*inace, nikako da pitam... od cega zavisi vreme postavljanja titla na sajtove? Pretpostavljam da se eng ne radi slusnom metodom, vec da postoji neko hearing impaired emitovanje, pa se titl izripuje, ili sta vec. Zasto se za vecinu serija titl pojavi vec ujutru po nasem, a za neke mora da se ceka (kao za Southland, proslonedeljni Shameless, itd)?

Edited by nbg4ever
Link to comment
Izasao eng pre pola sata*inace, nikako da pitam... od cega zavisi vreme postavljanja titla na sajtove? Pretpostavljam da se eng ne radi slusnom metodom, vec da postoji neko hearing impaired emitovanje, pa se titl izripuje, ili sta vec. Zasto se za vecinu serija titl pojavi vec ujutru po nasem, a za neke mora da se ceka (kao za Southland, proslonedeljni Shameless, itd)?
Ja mislim, dakle ne znam nego mislim, da je to do entuzijazma postavljača, isto kao i za serije. Samo kapiram da više ljudi hoće da grebuje i aplouduje serije nego titlove.A i ne verujem da rade bilo kako drugačije nego po sluhu, ne znam odakle bi nabavili titlove za oštećene sluhom. Ipak su to civili entuzijasti. Edited by Lrd
Link to comment

Pa postoje titlovi, čak i za gledane serije, u kojim se jasno vidi da su za osobe oštećenog sluha. Kada ide muzika obično se stavi ili nota ili se opiše vrsta muzike, zatim ima opisa zvukova koji se čuju i slično. Onda nekada napišu ime lica koje govori ako ta osoba nije u kadru.

Link to comment
Плашим се да не урекнем™, али ово је озбиљно јебање маме. Чак и уз обавезне идеолошке замерке, разбија серија за сада, баш, баш.
+ milionOvo je, odličnost prve vrste.Ne razumem kako ova serija može da bude sa ograničenjem od 14 godina, isto kao i bajka Once upon a time :isuse:
Link to comment

U danasnjoj epizodi "Sve je povezano" imamo Chelan Simmons koja igra istog lika kao u 2 epizode Wonderfallsa (Wax Lion i Pink Flamingos) i izgovara istu repliku (lost the hyphen, kept the ring) kao i tamo. ^_^Bicu razocaran ako se Fishburne ne prodere na nekog u svakoj epizodi. :D He needs his beauty sleep!

Link to comment

Hmmm, da. Mada, prvo na sta sam pomislio je Ajvi i njeni smrčci :DAli mi je nekako ovaj bed gaj ostao nedorečen. Mislim, sam metod je jeziv, ali mi motiv i nije baš nešto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...