Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

Mislim, sam metod je jeziv, ali mi motiv i nije baš nešto.
Zar nije dovoljno što je lud? Pronaći razlog u ludilu, pa time se psihijatri bave celu karijeru i nemaju šta da kažu, a ti bi konačne odgovore u jednoj epizodi.
Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

prilicno sam ok sa gore scenama, al upravo sam bacila peglu.ako nastave ovako, nisam sigurna da ce moj stomak podneti.
Samo što nema gorea, što i jeste fenomenalno, jer je brutalna i bez pomoći.
Hmmm, da. Mada, prvo na sta sam pomislio je Ajvi i njeni smrčci :DAli mi je nekako ovaj bed gaj ostao nedorečen. Mislim, sam metod je jeziv, ali mi motiv i nije baš nešto.
"Put do pakla je popločan..itd". U njegovoj glavi je činio dobra dela, komunicirao je.Ali je neverovatno jezivo ovo i kreativno je i ne verujem da sam to video na televiziji i potpuno sam oduševljen tom činjenicom.
Link to comment

Opet 1.6 share (pending adjustment) sto nije lose. Doduse, konkurenti su bile reprize, tako da.... Poznavaci cene da bi sa 1.3 u proseku - sigurno opstali. Jebem ti Nielsen rating.

Link to comment
Lrde, kako napredujes sa Pushing Daisies?
S01E07 završio. Super je serija, ali sam malo usporio jer apsolutno nije moj fazon, štaviše, dijametralno suprotno od mog fazona. :)Ali, da je super - super je.
Link to comment

Daisies i Hannibal u neku ruku i jesu dve strane istog novcica. :D Veze ih (kao i svaku Fullerovu seriju) to sto oboje imaju taj bajkoviti feel, s tim sto je prva Uspavana lepotica, a druga Ivica i Marica turned up to 11. ^_^

Edited by Calavera
Link to comment
Ja necu ni da pocinjem da se nadam dok ne vidim zvanicnu potvrdu da ce obnoviti za drugu sezonu, tako je lakse.
Stvarno misliš da će uspeti da ovo razvuku na više sezona?Mislim, u nekom momentu Hanibal će poslužiti upravnom odboru baltimorske filharmonije Bendžamina Raspela i to će biti početak kraja, zar ne.
Link to comment

uf, sad ste me pokolebali.htela da odustanem posle onog pilota. i pored zivog morfeusa, bilo mi mnjah.dijalozi isprazni i nategnuti do bola, objasnjenja svakog poteza, touch serija momenti sa razjasnjavanjem.ne znam zasto je to radio, kad vec ide sa zlocinima do koske i ne stedi gledaoca, onda bi trebalo i dijalozi da su britki, nikako artardirani.sve je lepo snimljeno doduse, mada, mikelsen bi mogo kosu da opere ponekad.i sladak je grejem, nerd po psu. ali brate ona azijatkinja, brzo preti da ugrozi srnetinu iz homelanda po smoroci i dosadnosti.ako se morfeus skine bar do pojasa, sigurno cu gledati do kraja.

Link to comment
Stvarno misliš da će uspeti da ovo razvuku na više sezona?Mislim, u nekom momentu Hanibal će poslužiti upravnom odboru baltimorske filharmonije Bendžamina Raspela i to će biti početak kraja, zar ne.
Mislim da je plan da bude ovako 2 sezone, a cela treca da se bavi dogadjajima iz Red Dragona.
Link to comment

posto svakoj seriji koju gledam dajem najvise 3 epizode da se definitvno odlucim, tako i hanibalu dajem jos jednuopasno me smara stereotipisanje (ponavljavanje takvih likova po serijama....vucaranje) anksioznog geek/nerda kao i monotonija mikelsenovih recenica (glumi u safe zoni a to mi je dosadno)ima tu jos stosta da se doda....

Edited by mustang
Link to comment

Jel neko primetio ovu devojku na pocetku epizode kad je Will zavrsio sa predavanjem?98vuih.jpgPridje mu kao da namerava da ga pita nesto pa se uzvrpolji i ode, ali to traje nekoliko sekundi i vidi se da je namerno snimljeno. Cak i lici na Jodie Foster...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...