Jump to content
IGNORED

Only God Forgives (2013)


Sludge Factory

Recommended Posts

Pao je izgleda debakl u Kanu, nikakva nagrada se nije ni očešala o film.
pa to je bilo jasno jos od projekcije. plus, ko je u ziriju mislim da refn ne bi imao sanse ni da se maksimalno iskontrolisao. mislim, zasto je to debakl?
Link to comment
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    16

  • Sludge Factory

    15

  • 3opge

    14

  • Ajant23

    9

pa to je bilo jasno jos od projekcije. plus, ko je u ziriju mislim da refn ne bi imao sanse ni da se maksimalno iskontrolisao.
Kako simpatičan izbor poslednje reči, koji treba da prizove maksimalne simpatije za reditelja: Upon his school graduation, he swiftly flew back to New York where he attended the American Academy of Dramatic Arts. However, this education was cut short when Nicolas threw a desk at a classroom wall and was expelled from the Academy.Kime, ponekad si baš pravo portparolsko srculence...
Link to comment
Kako simpatičan izbor poslednje reči, koji treba da prizove maksimalne simpatije za reditelja: Upon his school graduation, he swiftly flew back to New York where he attended the American Academy of Dramatic Arts. However, this education was cut short when Nicolas threw a desk at a classroom wall and was expelled from the Academy.Kime, ponekad si baš pravo portparolsko srculence...
rado cu se podati refnu za noc sa goslingom.
Link to comment
rado cu se podati refnu za noc sa goslingom.
Misliš da ste snimili taj čin, onda biste dobro prošli u Kanu ove godine?Trebalo bi da pišeš titlove za Refnove filmove...
Link to comment
pa to je bilo jasno jos od projekcije. plus, ko je u ziriju mislim da refn ne bi imao sanse ni da se maksimalno iskontrolisao.mislim, zasto je to debakl?
Pa nisu ništa uzeli, kritika ih je popljuvala, ni publika nije odlepila, šta je to nego debakl. A ko je u žiriju?
Link to comment
Misliš da ste snimili taj čin, onda biste dobro prošli u Kanu ove godine?Trebalo bi da pišeš titlove za Refnove filmove...
rado. neka njegovi ljudi pozovu moje ljude. mozes ti da budes moj covek?
Pa nisu ništa uzeli, kritika ih je popljuvala, ni publika nije odlepila, šta je to nego debakl. A ko je u žiriju?
spilberg, ang lee, kidmanica... sta ces vise?
Link to comment
rado. neka njegovi ljudi pozovu moje ljude. mozes ti da budes moj covek?spilberg, ang lee, kidmanica... sta ces vise?
Šta oni imaju protiv Refna, ili možda Goslinga? Dobro, jasno je, Kidmanka mu zavidi na pravom licu, al za ostale ne znam....
Link to comment
Šta oni imaju protiv Refna, ili možda Goslinga? Dobro, jasno je, Kidmanka mu zavidi na pravom licu, al za ostale ne znam....
sumnjam da bi, ono sto sam procitao, oni mogli da svare.
Link to comment

чак је и К. Скот Томас изгледа згађена филмом у коме је глумила [и по свему судећи разбила].

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...