Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Koliko ima dece u Tirsovoj, godinama unazad? Svaki dan?Mene jedan Sergej™ treba da uci humanosti i da mi govori u emisiji da treba da budem human a u reklamnom bloku da treba da se trujem masnim krompirom sa vestackom aromom?

Link to comment
Koliko ima dece u Tirsovoj, godinama unazad? Svaki dan?Mene jedan Sergej™ treba da uci humanosti i da mi govori u emisiji da treba da budem human a u reklamnom bloku da treba da se trujem masnim krompirom sa vestackom aromom?
Kakav je ovo sada obrt?Da, upravo tako, Sergej koji nas kao što vidimo ubija holesterolom i za to uzima lovu od proizvođača, izbija iz džepa pošteno zarađenu crkavicu uposlenicima Emoušna i još je povratio status srpske zvezde-heroja nakon one sarajevske epizode.Ali bataci Ave Karabatić su ipak pogubniji za srce i krvne sudove nacije od domaćinskog čipsa Edited by dillinger
Link to comment
nesnosljivo binarina vam je rasprava: zasto Sergej ne moze da bude odvratni self-promoting ljigavac i da radi dobru stvar u isto vreme ? :huh:
Taj spoj je najodvratniji. Neka se svako upita da li zna ime devojcice kojoj treba pomoc. Da li je ona ostala u senci njegovog pametovanja. Fuj.
Link to comment

Po n-ti put: iako je jak utisak i o Sergejevoj samopromociji, nije u tome suština. Nek se samopromoviše do mile volje na čelu neke kampanje za zaštitu još ponekog dečjeg srca, to ćemo ne sumnjam svi pozdraviti.Stvar je u još jednoj nametnutoj bolesnoj dilemi: Ava Karabatić vs. srce deteta

Link to comment
nesnosljivo binarina vam je rasprava: zasto Sergej ne moze da bude odvratni self-promoting ljigavac i da radi dobru stvar u isto vreme ? :huh:
... ja bold nisam sporio. Od ovog njegovog ispada ce sigurno biti uplata, tim pre sto je na drustvenim mrezama izmilelo hiljade sheruj/lajkuj humanitaraca pa ce prica o Neveni doci do mnogih koji nisu znali nista o njoj.Dakle, nije toliko binarno. Ja se samo pitam zasto bas proizvod VB da najebe. Edited by CowBoy
Link to comment
Ne, Sergej je samo zadnja karika u lancu moralizatora koji su izgmizali zadnjih dana (Kamponeski, Dveri...) koji su BB optužili malte ne za sve loše u ovom društvu
... ovo mi je promaklo, ima li neki link?
Link to comment
... valjda Seregj moralise? Kakve veze VB ima sa bolesnom devojcicom a da Chipsy Domacinski ili skrnavi filmski projekti za koje idu pare iz budzeta nemaju?
+ 1000
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...