Jump to content
IGNORED

Neki PPPES turnir, jednom


copkillah

Recommended Posts

Pazi, ovo moje je više *drops mic* momenat, ono dao sam golčinu, objasnio neke stvari i od mene dosta :lol: Ali ovo što si opisao razumem, meni se dešavalo da užasno popizdim tokom neke partije, u fazonu najradije bih izlomio džojped ili tastaturu. A to mi se nikada ranije nije dešavalo, čak ni u CM/FM-u uz koji sam ostavio nekoliko godina života. BTW možda bismo mogli neki PPPES turnir jednom.

Link to comment

QPES, ograničen broj ljudi da bi se igralo dovoljno, tipa max osam. Možda bih ja mogao da obezbedim i lokaciju (Bgd) i projektor (da se igra preko celog zida sobe), ali je jedini problem što apsolutno nemam ideju kada bih to vremenski mogao da izvedem :(

Link to comment

Brzina na 0, to je najpostenije. Sporije smara, a brze unosi nepotrebnu konfuziju i favorizuje divljacko igranje.Kakav trofej ce biti dodeljen?

Edited by crtamOrasi
Link to comment

IMa

8 ljudi u dve grupe ili?Koja brzina?Koliko bi nam trebalo vremena?12 tekmi grupe 2 polufinae i finale 1.to je 15.
Pazi, može npr neko ko ima jak laptop da ponese i isti pa samo prikačimo na neki monitor i onda se igraju po dve tekme istovremeno :)
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...