Jump to content
MayDay

Vreme je za Bebu!

Recommended Posts

MayDay

Ste overili Bebu Popovića u emisiji od subote kod nekog debilnog Crnogorca? Živa istina je ime emisije.Beba je carina. Samo me nervira sa tim samrdžićevskim ocenjivanjem ljudi na osnovu mesta rodjenja i odrastanja.

Aion

Sledece subote je nastavak. Za postovanje je to sto je uspeo da se (relativno) iskontrolise u razgovoru sa ovim debilom.

Edited by Aion

MayDay

Voditelj je onaj najgori žovijalni seljober. Milomir Marić je za njega Pulicer laureat.Ali Beba!!! Baš mi nedostaje.

MayDay

Zna neko da mi kaže nešto više o Bebi? Šta radi sada, osim ovoga sa Institutom u CG? Je l se venčao? Hoće da se vraća u politiku?

Кристофер Лумумбо
Zna neko da mi kaže nešto više o Bebi? Šta radi sada, osim ovoga sa Institutom u CG? Je l se venčao?Hoće da se vraća u politiku?
ja se kladim da on stoji iza ovog napada mila na kostunicu,

MayDay

To je svima jasno, ali me zanima Bebika ovako. Mnogo mi nedostaje!

Turnbull
Zna neko da mi kaže nešto više o Bebi? Šta radi sada, osim ovoga sa Institutom u CG? Je l se venčao?Hoće da se vraća u politiku?
:naughty:

Budja
Sta ti nedostaje?Ovamo kukas na kadrove u DS, a sa druge strane (bez obzira da li je ozbiljno ili ne) lajkujes jednog opskurnog i odvratnog lika, nalicje DB.Mislim, meni nikako ne moze da bude cute pajtanje sa Milom od davnina.

MayDay

Takva sam, kakva sam. Da, naličje DB-a. Pa ne mogu svi da im idu na rupu ko tatatirci.

archi

Gostovanje Bebe na Atlasu je jedini bitan događaj na političkoj sceni u poslednje vreme.Ovo - prelazak Vrebalova, izjave Đilasa, razna gostovanja u Utiscima... To sve nema veze. To - ništa.

Filipenko
Spominjao je u intervjuu suprugu, decu, porodicu, kako roditelji njegove žene i dalje žive u Crnoj Gori. Kome će Crnogorac ako ne svome. Dakle, izduvala si.

MayDay

A znala sam da ćete svi tako da skontate. :D Nisam znala ništa o čoveku, a bezveze mi da Beba živi u CG umesto kod nas, pa sam posumnjala na porodične razloge.

pacey defender

Ni meni nije baš najjasnija ta fascinacija Bebom Popovićem. Kad god ga slušam, ma koliko neke stvari koje izgovara deluju milozvučno, postavim sebi pitanje - zbog čega bih ja njemu verovao? Šta ga čini kredibilnim izvorom informacija? Jer, kad se bolje pogleda, radi se o čoveku kome možete ili da verujete ili da mu ne verujete, jer teško možete da proverite istinitost tvrdnji koje iznosi.

Edited by pacey defender

Filipenko

Još će na kraju ispasti da ja verujem Bebi Popoviću više od sadašnjih & bivših članova i/ili velikih simpatizera LDPa.Nema načina dok se ne otvore arhive i neko kredibilan ne dođe na vlast ko će nam reći šta je tu istina, a šta ne. Do tada, možemo da posmatramo ovako sa strane, procenjujemo, analiziramo (amaterski kako mi to samo i možemo) i apstrakujemo u skladu sa nekim svojim saznanjima ili uverenjima. Za to vreme, sve varijante i podvarijante zla u svim svojim oblicima rempidžuju nesmetano Srbijom i dalje, do svoje konačne pobede tj. našeg konačnog uništenja. Dakle, samo polako, čekajući Godoa.

Lezilebovich
Ni meni nije baš najjasnija ta fascinacija Bebom Popovićem. Kad god ga slušam, ma koliko neke stvari koje izgovara deluju milozvučno, postavim sebi pitanje - zbog čega bih ja njemu verovao? Šta ga čini kredibilnim izvorom informacija? Jer, kad se bolje pogleda, radi se o čoveku kome možete ili da verujete ili da mu ne verujete, jer teško možete da proverite istinitost tvrdnji koje iznosi.
+1. Njemu se kao vrlina navodi neka "hrabrost" da iznese nepopularne stavove, ali ne vidim šta je on konkretno korisno uradio