Jump to content
IGNORED

Blade Runner (1982)


Moća

Recommended Posts

Ja sam gledao baš jako davno i bio mi je dobar, ali ništa preterano, jedva ga se i sećam. Mogao bih ponovo da ga pogledam, da vidim šta nisam skapirao. :) Eto, čisto da Morgana ne bude usamljena.

Link to comment
Film je jedan vrh.
+ 1000
ovaj film radi i onda kada ga ne razumes. prvi put kada sam gledao, bilo to bas davno, nista nisam razumeo, ko jeste i ko nije, to je i najmanje bilo bitno. sam film je esencija sf-a + vangelis, replike...buduci da je ovo drugi put na ovom forumu da se neko javi u ovo vreme sa ovim filmom, mene zanima iskreno vase iskustvo, tj. buduci da se moca javio, sta ti je pozitivno, negativno? da li je film vanvremenski. nekako si ostao bez teksta.
Link to comment
jel ima iko da nije bas skroz odusevljen tim filmom, osim mene? da vidim jel do mene.
nije do tebemeni je inače film OK, nije loš, nije sranje, ali ne kapiram nikako masovni hajp
Link to comment

Meni je za dosta tih "klasika" sličan utisak - da, jako dobri filmovi ali nije baš ni da zavređuju "eeee to su bila vremena, ovakve više ne prave i nikada neće praviti!". Ali ne i blade runner, njega baš mnogo mnogo volim. :) (i skorseze me nikada nije razočarao bez obzira na godište i količinu hajpa)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...