Jump to content
IGNORED

Blade Runner (1982)


Moća

Recommended Posts

  • 5 years later...
  • 1 year later...

Ja mislim da nije replikant jer sam govor Rutgera Hauera na kraju pokazuje da su ljudi toliko otisli u aut da cak i replikanti imaju vise duse od njih.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Glass Joe said:

A i nema logike da replikant istrebljivac replikanata bude fizicki inferioran u odnosu na njih

 

Generalno glupa ideja, onda on ispada tu neke zastareli model :lolol:

 

Mada ruku na srce, ovako sa distance, Ruther Hauer prica mi je neuporedivo bolje od Fordove.

  • +1 1
Link to comment
Ne pokazuje to govor Tears in Rain, već čin spasavanja sopstvenog istrebljivača od sigurne smrti
Nisam se lepo odrazio™ mislio sam na celu scenu spasavanje+govor.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Glass Joe said:

Ne pokazuje to govor Tears in Rain, već čin spasavanja sopstvenog istrebljivača od sigurne smrti

 

To pokazuje ceo film. Replikanti su puni zivota, vole jedan drugog, imaju emocije, cak su sposobni i da izadju iz svoje uloge i da prevazidju sebe, a ljudi su susta suprotnost. Tears in Rain podvlaci celu poentu.

Edited by Meazza
  • +1 4
Link to comment
8 hours ago, Milošica said:

@Filozof manijak

 

Hoćeš reći da je glavna čarolija filma ta misterija da li je replikant ili sama atmosfera u filmu nevezana za temu da li je replikant?

 

 

 

 

 

8 hours ago, Moća said:

...jer sam govor Rutgera Hauera na kraju pokazuje da su ljudi toliko otisli u aut da cak i replikanti imaju vise duse od njih.
 

 

1 hour ago, Meazza said:

 

To pokazuje ceo film. Replikanti su puni zivota, vole jedan drugog, imaju emocije, cak su sposobni i da izadju iz svoje uloge i da prevazidju sebe, a ljudi su susta suprotnost. Tears in Rain podvlaci celu poentu.

 

Milošice, kvotovao sam Moćine i Meazzine postove kao odgovor na tvoje pitanje.

 

Kad bi Dekard bio replikant, poenta i čarolija filma bi nestale.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...