Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

  • 3 months later...

Najnovija kategorija idiota - roditelji koji nose bebe/decu u naručju i prelaze van pešačkog. Ima i podkategorija babe. Uglavnom su to sigurne situacije ali jutros imam uslovno zeleno skrećem levo, mlađi tip i riba prelaze na crveno, lik nosi bebu i tačno mi dolazi na putanju, usporavam i sviram mu on me gleda u fazonu koji ti je, ja samo širim ruke...

Link to comment

Sigurna u smislu da su dvaes-tries metara ispred. Mada ja kakav sam kroz glavu mi prođe slika kako baka u odsudnom momentu zanemoćava i pada sve sa unučetom na kolovoz a ja dok ukočim...

 

Posebna grupa su oni što sa decom pretrčavaju put. Sutra ta deca sama pretrčavaju.

Link to comment

Sigurna u smislu da su dvaes-tries metara ispred. Mada ja kakav sam kroz glavu mi prođe slika kako baka u odsudnom momentu zanemoćava i pada sve sa unučetom na kolovoz a ja dok ukočim...

 

Posebna grupa su oni što sa decom pretrčavaju put. Sutra ta deca sama pretrčavaju.

 

 

Na ovo sam mislila, ako je naučeno, primerom, da semafor ne važi, dete će prvi put kad krene samo negde

tu naučenost demonstrirati, samo je zajeb što detetova procena sigurnosti™ uglavnom ne odgovara stvarnom stanju.

(Živela preko puta OŠ, nagledala se svega. Nažalost.)

Link to comment

jebote, dvaputa sam u begeu video cele familije stisnute na 1 motoru.

ono, keva, cale i dete, oba puta na onim velikim skuterima od 400 kubika recimo.

oba puta svo troje bez kaciga.

Link to comment

Najnovija kategorija idiota - roditelji koji nose bebe/decu u naručju i prelaze van pešačkog. Ima i podkategorija babe. Uglavnom su to sigurne situacije ali jutros imam uslovno zeleno skrećem levo, mlađi tip i riba prelaze na crveno, lik nosi bebu i tačno mi dolazi na putanju, usporavam i sviram mu on me gleda u fazonu koji ti je, ja samo širim ruke...

 

Olaksavajuci faktor je da ti je pri prelasku ulice glava u torbi, prelazio propisno ili nepropisno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...