Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

Probavanje poceti negde gde je skrajnuto.

Za ambicioznije: ukrstiti noge i onda probati nozni rad sa pedalama ukljucujuci i pedalu gasa  :fantom:

 

Inace, sa efektom koji чекмеже opisuje susrecu se u nesto blazem ali poprilicno zajebanom obliku oni koji naglo predju sa rucnog na automatski menjac i baratanje onom jednom papucom  , bolje da se ne prisecam.  :isuse:

Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

Inace, sa efektom koji чекмеже opisuje susrecu se u nesto blazem ali poprilicno zajebanom obliku oni koji naglo predju sa rucnog na automatski menjac i baratanje onom jednom papucom  , bolje da se ne prisecam.  :isuse:

 

Kako jednom? Svaki automatik koji sam vozio je imao dve: gas i kocnicu.

Link to comment

То су рефлексне раднње, навикли смо да брзо упиремо у квачило левом, а дозирано пипкамо кочницу десном. И кад леву ударимо у кочницу...

Link to comment

u žarkovu može, eventualno, neki vo ili krava da ti auto zaskoči pa kopitama napravi štetu na krovu. a i to teško pošto su slabe skočnosti.

na slaviji ili nbgd kružnom toku je adrenalin, trole, gradski prevoz, pešaci kamikaze, moraš da gledaš na sve strane...

Link to comment

Dodjem na semafor, crveno - stojim i cekam. Mesto bez veze - opcija ili pravo ili levo iz ulice koja je jednosmerna. Al' u centru pa nikad ne znas gde se skrio pandur. Ja uredno stojim i cekam ("Srbija  se saginjati nece"). Prodje jedno, dva, tri seta zelenih svetala™ za suprotni smer (koji moze samo desno da skrene i za one "s leva" plus malo za peshake... Ja stojim i cekam ("al' nikad nece Kadinjaca"). Iza mene uredno vec 7-8 automobila - i oni cekaju - vide da je stvar ozbiljna™ - sve vremen crveno... Hteo ja da prodjem na crveno al' mi je vec bilo postalo zanimljivo - da cekam da vidim kako ce stvar da se raspetlja. Prodje jos par setova zelenih za sve ostale kad ce meni jedan od onih iza mene (izasao iz kola, dosao do prozora i kucka uredno sa napacenom facom na licu) - kao "je l' bi mog'o da gurnesh kola pola metra napred..." 

Nije morao da zavrsi recenicu - (sad) znam i ja da je to jedan od onih "sa senzorom" - al' ako ne pridjesh dovoljno blizu - nisi mu dao do znanja da treba da upali zeleno i za taj pravac. Sta da kazem - cim sa "prishao" - puche zeleno k'o iz topa. Odosmo svi na svoje radne zadatke a meni jos uvek u glavi fakat da niko nije ni svirao ni psovao - verovatno su izdelegirali ovog sa izmucenom facom da mi kucne na prozor. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...