Jump to content

Super NBA topik

MayDay

Recommended Posts

• Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

63

• Кристофер Лумумбо

103

• MayDay

348

• Have_Fun

276

Titula i sve ostalo pripada Supersoniksima čim se ponovo pojave u Sjetlu. Tako je to dobročinitelj Benet dogovorio prilikom preseljenja kluba. E sad, da l' će to ići ovoj Kings franšizi dunno. Onaj moj Oklahomljanski bloger bi se rodio, mislim da sanja to.

+1 za sve (proklet bio Robert Horry!), osim za bold ;) ono su bila neka neponovljiva vremena, današnji Kingsi su mi totalno mlaki i nesimpatični. S druge strane, radovao bih se povratku Sijetla jer sam ih voleo kao mali, a daćebog valjda da neko od 19oro Kempove vanbračne dece nasledi gene i talenat na ćaću, i zaigra u zelenome dresu.
Tako mene ludi Zajcev terao da nadjem momka beližanskog Francuza, pa da ga posle gajim na ivanjičkom krompiru i posle ga poklonim Partizanu.

Ja se nisam nešto ni uzdala u Tronto da će da zaustavi Hordu Zla, ali moji Bostonersi hoće sigurno!!!Now supporting: LAC (Zato što Melo ne igra; inače bi mi bilo svejedno)

U 00h prangijaski obracun zapada. HOU-GSWAko budu u elementu (HOU ponovi onih 23 trojki iz proslog meca, a Curry i ortaci udju u svoju suterku formu) mozemo da ocekujemo nekih 300 poena

Ja se dvoumim da li da gledam GSW-HOU ili NOH-MIN.. gledao bih malo Rubija kako se igra..tako da cu verovatno jedan mec pustiti na laptopu, a drugi na kompu, ako ubedim burazera da se ikada odvoji od istog

• Create New...