Jump to content

Super NBA topik

MayDay

Recommended Posts

• Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

63

• Кристофер Лумумбо

103

• MayDay

348

• Have_Fun

276

Ja nisam ni juce gledao. Kao sto rekoh i na onom topicu, sinoc i preksinoc je san zakucao na vrata, pa sam iskoristio. Ne secam se kad sam poslednji put spavao ovako :)A mozes da ispratis ove ranije tekme, imas u 18h TOR-MIA i u 20:30h LAC-NYK

Nisam otvarala topik da bi se fancy i kojot svadjali ovako.
Što se grbo rodi, vrijeme ne ispravi... -_-Nego, je l' bi bio bolji Dražen ili Brandon Roy da su igrali još 4-5 sezona? Neodlučan sam, ali pitanje je sa jednog Blazers messageboarda i mislim da je dovoljno debilno da bih ga ovde pokrenuo. Dok se vi (hopefully) sablažnjavate i dalje prepirete, idem da analiziram statse i skidam najbolje im utakmice.

Kad smo vec kod "glupih" rasprava red je raspravljamo o najvecem gubitniku/baksuzu/kako god/"najboljem igracu" bez titule u NBA-u.Neprikosnoveno na prvom mestu je Elgin Baylor, covek izgubio svih 8 finala u kojima je ucestvovao, a zbog povrede se penzionisao pocetkom 71/72 sezone, a te godine su LAL konacno uzeli titulu i postavili rekord od 33 uzastopne pobede. Prsecno je u karijeri imao 27.4 ppg (23 149 ukupno), 13.5 rbg (11 463), 4.6 apg (3 650). Oborio brdo rekorda i u neku ruku bio najava moderne kosarke, prvi poceo da uvodi neke poteze. Sa sportske strane dosta tuzna prica pogotovo ta poslednja sezona, covek je realno zasluzio tu 1 titulu, ovako polako klizi u zaborav.

Edited by Prlapan
Ja nisam ni juce gledao. Kao sto rekoh i na onom topicu, sinoc i preksinoc je san zakucao na vrata, pa sam iskoristio. Ne secam se kad sam poslednji put spavao ovako :)A mozes da ispratis ove ranije tekme, imas u 18h TOR-MIA i u 20:30h LAC-NYK
Stvarno me nerviraju. LAL su najlepši medijski za pokrivanje i njih treba staviti da ih ceo svet gleda u normalno vreme. :D
Što se grbo rodi, vrijeme ne ispravi... -_-
Biće moj topik najtopliji na forumu samo kad mi još daju i sposobnosti da splitujem/brišem kad krene namćorisanje i tako neko ružno ponašanje.
Što možda nešto govori i o kvalitetu NBA lige tih godina.
zaista fenomenalan argument. ja sam ti naveo cetiri igraca koji su u tada snjim okvirima predstavljali vrlo proslecne startere i da nikad niko stakvim timom nije dosao do finala.a ako vec hoces da pricas o apsolutnom kvalitetu nba i kosarkaske igre, ne mislis valjda da igra kao kosarka moze da nazaduje. ona moze samo da napreduje ili da ostane na istom nivou, kao i svaki drugi popuarni sport.
ako ste deca, ne morate biti debili!
svaka vam cast! uspeli ste da izdebilizujete jedan potencijalno lep topik!zar niste ove debilne razgovore mogli da vodite i na osnovnom nba topiku?edit: ajd da ste izdebilizovali nekim 'privatnim' sadrzajem nego istim onim debilnoscu kojom su debilizovani svi nba topici na internetu, ukljucujuci i onaj gore.
koga boli kurac kome si se obracao?! uostalom, nisam se ni ja tebi obracao, samo sam komentarisao stanje debiliteta.
Čoveče, šta si ti umislio ko si? U 5 postova nazivaš X ljudi debilima, nisam ni sanjao da posedujem ovakvu moć suzdržavanja da ti ne odgovorim kako si zaslužio. Ono što mogu a bez da se srozam na tvoj nivo da kada vidim fancy claps, samo srozam pogled dole do sledećeg posta.Stvarno ne verujem šta čitam, i nadam se da te je sramota.

@timmipa nije ni on morao do finala da dolazi protiv hall of fame petorke bostona ili protiv bad boys pistonsa. ogromna razlika u kvalitetu protivnika, danas je bukvalno nemoguce da se takvi timovi sastave (mislim na timove kao sto su tadasnji boston ili lejkersi).sto naravno ne umanjuje uspeh lebrona da od mo williamsa napravi all star igraca ili da sa takvim timom dodje to finala.

Edited by kojot
zaista fenomenalan argument. ja sam ti naveo cetiri igraca koji su u tada snjim okvirima predstavljali vrlo proslecne startere i da nikad niko stakvim timom nije dosao do finala.
iversonova phila i dwightov orlando nisu bili mnogo jaci. realno, na istoku je bilo maksimalno 3 stvarno dobre ekipe u oslednjih 15 godina.
Koliki je LeBronov uticaj kroz brojke pokazuje i pad Klivlenda nakon njegovog odlaska. U istom sastavu (minus LeBron, jel) spali su sa 60+ na ispod 20 pobeda. Bulsi bez Džordana, što je već fancy pomenuo, bili su vrlo vrlo konkurentan tim.To ne znači nužno da je Lebron bolji ali po meni znači da više znači svojim timovima
Koliki je Jordanov uticaj kroz brojke pokazuje i to što bez njega nisu uzimali trofeje a sa njim jesu.
Kad smo vec kod "glupih" rasprava red je raspravljamo o najvecem gubitniku/baksuzu/kako god/"najboljem igracu" bez titule u NBA-u.
Karl Malone i Charles Barkley mi padaju na pamet. I Ewing. Barkli je imao priliku na kraju sa onim polu drim timom sa Hakimom i Drekslerom ali cvrc. A poštar je naleteo na znamo koga u 2 finala. Baš utah je izbacila Houston u finalu Zapada, evo kako:http://www.youtube.com/watch?v=Qobv8yUTJ_E Edited by Glas RazumaN
[/size]Karl Malone i Charles Barkley mi padaju na pamet. I Ewing. Barkli je imao priliku na kraju sa onim polu drim timom sa Hakimom i Drekslerom ali cvrc. A poštar je naleteo na znamo koga u 2 finala. Baš utah je izbacila Houston u finalu Zapada, evo kako:http://www.youtube.com/watch?v=Qobv8yUTJ_E
Poštar ima još jedno finale, sa Kobijem i Šekom, ako se dobro sećam, tamo negde 2004, gde su ih pistonsi izduvali...Te sezone su Payton i Malone igrali samo da uzmu prsten i nisu umali sreće :(
  • Create New...